Čisticí náčiní VIKAN

 

Čisticí náčiní Vikan

 

 

Vikan je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě hygienického a efektivního čisticího náčiní. Kartáče, stěrky, škrabky, lopaty, teleskopické i klasické, průtočné i neprůtočné násady, kbelíky apod. jsou vysoce kvalitní, ergonomické, efektivní a s dlouhou životností.

AAA

Kategorie Čisticí náčiní VIKAN má následující podkategorie:

Počet nalezených produktů: 283

Ruční kartáč s krátkou rukojetí, měkký

Kartáč pro mytí ve velmi citlivých oblastech, jako je např. mytí skla, nerezové oceli a plexiskla. Při namáčení v kbelíku třepená vlákna zadrží velké množství čisticího roztoku, což umožňuje snadné a jemné mytí. Úchop je možný a pohodlný jak na ruko ...

195 bez DPH

Úzký kartáč s rukojetí, tvrdý, 300 mm

Velmi tvrdá vlákna tohoto kartáče jsou vhodná pro čištění odolných nečistot v úzkých prostorách, např. u dopravníkových pásů, gumových těsnění ledniček a mrazákům, spár apod. Výborný také při kuchání ryb.

83 bez DPH

Kartáč na nádobí, střední

Šikmo umístěná vlákna kartáče sahají perfektně až do rohů. Malou škrabkou na špičce lze snadno odstranit odolné nečistoty. Prodloužená zahnutá rukojeť podporuje rychlé a efektivní čištění, uživatelova paže a ruka jsou v ergonomicky správné pozici.

82 bez DPH

Malý kartáč na nádobí

Kartáč s úzkou a malou hlavou, vhodný k čištění malých ploch, nádobí a úzkých prostor. Vyšší úhel, pod kterým je zahnutá násada, podporuje rychlé a efektivní čištění díky ergonomicky správné poloze ruky a paže.

71 bez DPH

Kartáč s kovovým vláknem, tvrdý, bílý

Univerzální kartáč vhodný pro odstraňování nečistot ze zatavovacích strojů a jiných balících zařízení. Je ideální pro čištění grilů a pánví, zatímco jsou ještě teplé. Jen v bílé variantě.

422 bez DPH

Malý kompaktní ruční kartáč

Malý kompaktní ruční kartáč vhodný pro čištění kolem těsnění, pryžových pásů a kloubů u strojů a zařízení. Lze využít všude tam, kde je nedostatek místa pro manipulaci.

108 bez DPH

Ruční kartáč, měkký

Dlouhý úzký kartáč bez rukojeti, ideální pro smetání na velkých plochách (stoly, zařízení). Měkká vlákna jsou určena pro smetání suchých jemných částic, např. prachu, mouky, moučkového cukru apod. z velkých ploch. Výběr tohoto kartáče na smetání ze s ...

265 bez DPH

Ruční smeták, měkký

Smetáček s hladkou a ergonomicky tvarovanou rukojetí. Měkká vlákna jsou určena pro smetání suchých, jemných částic, např. prachu, mouky, moučkového cukru. Také vhodný jako smetáček na podlahy, vhodný pro použití s ​​lopatkou 5660.

206 bez DPH

Kartáč na drhnutí, tvrdý, bílý

Kartáč na čištění grilů nebo vyhřívaných ploch. Má vynikající účinek při drhnutí. Doporučené použití s krátkou násadou 2934. Vlákna jsou vyrobena z pevného polypropylenu.

732 bez DPH

Ruční smeták, střední

Smetáček s hladkou a ergonomicky tvarovanou rukojetí. Středně tvrdá vlákna jsou vhodná k odstranění jemných a středně velkých částic (např. cukr, čokoláda, pečivo, slupky ze zeleniny apod.). Vhodný i jako smetáček na podlahu pro použití s lopatkou 56 ...

206 bez DPH

Kartáč na trubky pro ohebnou tyč 12 mm

Kartáč pro ohebnou násadu 53515 a 53525. Vhodný pro čištění potrubí v pivovarech, mlékárnách a rybářském odvětví.

196 bez DPH

Kartáč na trubky pro ohebnou tyč 60 mm

Kartáč pro ohebnou rukojeť 53515 a 53525. Vhodný pro čištění potrubí v pivovarech, mlékárnách a rybářském odvětví.

196 bez DPH

Sada kartáčků na zmrzlinové stroje a shakery

Sada různých kartáčků vhodných pro čištění trubek různých průměrů, např. zmrzlinových strojů, shakerů a dávkovačů majonézy, omáček, kečupů apod. Kartáče se liší průměrem a délkou, proto dosáhnou do všech míst těchto strojů.

760 bez DPH

Sada kartáčů na zmrzlinové stroje a shakery červená

Vhodné pro čištění trubek různých průměrů, např. u zmrzlinových strojů. Design vytvořen pro zmrzlinové stroje Taylor a Carpigiani. Kartáče se liší průměrem a délkou, proto dosáhnou do všech míst těchto strojů.

989 bez DPH

Spirálový kartáč, tvrdý, 15 mm

Kartáč se používá pro čištění úzkých prostor mezi díly strojů. Je skvělý také pro čištění výpustí dřezů, tenkých trubek apod. Krátká rukojeť uživateli umožňuje vyvíjet potřebný tlak. K dispozici jen ve třech barvách.

110 bez DPH

Kartáč na trubky, 275 mm, tvrdý

Kartáč ideální na čištění potrubí a vpustí. Vhodný pro použití s jakoukoli násadou Vikan. Vynikající pro čištění potrubí s omezeným přístupem. Černá barva.

412 bez DPH

Kartáč na trubky, 375 mm, střední, bílý

Velmi úzký flexibilní kartáč na trubky vhodný pro čištění trubek a ventilů a těžce přístupných míst na strojích a zařízeních.

109 bez DPH

Kartáč na trubky pro ohebnou tyč 20 mm

Kartáč pro ohebnou rukojeť 53515 a 53525. Vhodný pro čištění potrubí v pivovarech, mlékárnách a rybářském odvětví.

219 bez DPH

Kartáč na trubky pro ohebnou tyč 40 mm, střední

Kartáč pro ohebnou rukojeť 53515 a 53525. Vhodný pro čištění potrubí v pivovarech, mlékárnách a rybářském odvětví.

234 bez DPH

Kartáč na trubky, střední

Kartáč s velkým průměrem, vhodný k čištění potrubí, výpustí, lahví a úzkých prostor mezi částmi strojů. Vlákna jsou připevněna ke stočené nerezové tyčce, vlákna samotná i jejich přichycení je pevné a chemicky odolné.

153 bez DPH

Kartáč na čiš. trubek zvnějšku, měkký, modrý

Tento kartáč je většinou používán s teleskopickou násadou k čištění trubek pod stropem. Měkká vlákna se používají k ometení jemných prachových částic.

760 bez DPH