Čisticí náčiní VIKAN

 

Čisticí náčiní Vikan

 

 

Vikan je jedním ze světových lídrů ve vývoji a výrobě hygienického a efektivního čisticího náčiní. Kartáče, stěrky, škrabky, lopaty, teleskopické i klasické, průtočné i neprůtočné násady, kbelíky apod. jsou vysoce kvalitní, ergonomické, efektivní a s dlouhou životností.

AAA

Kategorie Čisticí náčiní VIKAN má následující podkategorie:

Počet nalezených produktů: 283

Kartáč na čištění trubek zvnějšku, střední

Kartáč vhodný pro čištění trubek s vnějším průměrem do 100 mm. Hlava kartáče je nastavitelná tak, aby vyhovovala konkrétnímu průměru trubky.

244 bez DPH

Kartáč na čiš. trubek zvnějšku, střední, modrý

Tento kartáč je většinou používán s teleskopickou násadou k čištění trubek pod stropem apod.

760 bez DPH

Kartáč na trubky, tvrdý,10mm

Kartáč s nejmenším průměrem, pro čištění úzkých trubek a velmi úzkých prostor mezi díly strojů, píp, plnicích trubek, trychtýřků apod. Vlákna jsou připevněna ke stočené nerezové tyčce, vlákna samotná i jejich přichycení je pevné a chemicky odolné.

115 bez DPH

Kartáč na trubky, střední, 20mm

Používá se k čištění malých potrubí a velmi úzkých prostor mezi díly strojů. Vhodný na čištění trychtýřů, trubek na plnění klobás apod. Vlákna jsou připevněna ke ztočené nerezové tyčce, vlákna samotná i jejich přichycení je pevné a chemicky odolné.

123 bez DPH

Kartáč na trubky, tvrdý, 40mm

Kartáč s ∅ 40 mm se používá k čištění malých trubek a úzkých prostor mezi strojními díly. Vhodný na čištění plnících trubek, trychtýřů, lahví aj. Vlákna jsou připevněna ke ztočené nerezové tyčce, vlákna samotná i jejich přichycení je pevné a chemicky ...

135 bez DPH

Kartáč na trubky, střední, 50mm

Kartáč vhodný pro čištění lahví, trubek, úzkých mezer mezi částmi strojů apod. Vlákna jsou připevněna k točené nerezové tyčce, kartáč je silný a rezistentní vůči chemikáliím.

142 bez DPH

Kartáč na trubky k nás.103mm, střední

Tento kartáč na trubky se používá na čištění silnějších trubek, v kombinaci s násadou 2934 je vynikající na čištění hrnců, mís, kotlů a kádí. V černé barvě vhodný na čištění odpadů a kanalizace.

298 bez DPH

Kartáč na trubky k nás.160 mm, střední

Kartáč s vlákny vepředu i po stranách. Je vhodný na čištění větších trubek a prostor, kam není možné dosáhnout s ručním kartáčem. Kompatibilní se všemi násadami Vikan.

555 bez DPH

Kartáč na trubky k nás.50mm, střední

Tento kartáč je vhodný pro všechny násady Vikan. Je účinný pro čištění různých druhů trubek. Vhodný pro čištění např. třídicích strojů v odvětví rybolovu a masných mlýnků v řeznictví.

255 bez DPH

Kartáč na trubky k nás.63mm, střední

Vhodný pro všechny násady Vikan. Tento kartáč je účinný pro čištění různých druhů trubek. Je vhodný pro čištění např. třídicích strojů v odvětví rybolovu a masných mlýnků v řeznictví.

265 bez DPH

Kartáč na trubky k nás.,77 mm, střední

Vhodný pro všechny násady Vikan. Tento kartáč je účinný pro čištění různých druhů trubek. Je vhodný pro čištění např. třídicích strojů v odvětví rybolovu a masných mlýnků v řeznictví.

276 bez DPH

Kartáč na trubky k nás.,90 mm, střední

Vhodný pro všechny násady Vikan. Tento kartáč je účinný pro čištění různých druhů trubek. Je vhodný pro čištění masných mlýnků v řeznictví.

287 bez DPH

Kartáč na trubky s rukojetí

Vyrobený bez spoje mezi kartáčem a rukojetí. Určen k odstranění nečistot a zbytků potravin z míst, kde se tyto často ukládají, např. z trubek a masových mlýnků. Vlákna jsou umístěna po stranách i na špičce, takže vyčistí zařízení i v místech, kam se ...

302 bez DPH

Kartáček na nehty, tvrdý

Velké rozměry tohoto kartáčku umožňují rychlé a efektivní čištění nehtů. Vlákna jsou dostatečně tvrdá pro zajištění efektivity, avšak také dostatečně jemná pro proniknutí pod okraj nehtu bez poškození pokožky. Otvor v těle kartáče umožňuje jeho zavěš ...

98 bez DPH

Cylindrický kartáč

Díky středně tvrdým vláknům je kartáč ideální pro čištění menších nádrží a nádob, je skvělý na čištění průmyslových masových mlýnků a mixérů. Může být používán s jakoukoli násadou Vikan.

461 bez DPH

Kartáč na nádrže, tvrdý

Oválný kartáč vhodný pro čištění vnitřku velkých průmyslových nádrží a dalších velkých kontejnerů, zařízení či velkých odvodňovacích trubek. Zaoblení umožňuje snadné čištění ve směru shora dolů.

529 bez DPH

Kartáč na nádrže, středně tvrdý

Ideální pro čištění nádrží a kádí. Je také vhodný pro čištění odvodňovací vpusti. Může být použit s jakoukoli násadou Vikan.

413 bez DPH

Smeták do úhlu, velmi tvrdý, 290 mm

Šikmý design tohoto smetáku usnadňuje zametání v úzkých mezerách mezi částmi zařízení. Používá se pro smetení hrubších nečistot před mytím podlah. Ideální pro smetání větších částic, jako je maso a zelenina ve vlhkém prostředí.

410 bez DPH

Smeták, velmi tvrdý, 330 mm

Smeták na silné znečištění, s dlouhými tvrdými vlákny. Je ideální pro zametání těžkých či velkých částic. Je vhodný pro použití ve vlhkém a venkovním prostředí. Může být použit s jakoukoli násadou Vikan.

596 bez DPH

Smeták, velmi tvrdý, 530 mm

Smeták pro silné znečištění, s dlouhými tvrdými vlákny. Je ideální pro zametání těžkých částic. Je vhodný pro použití ve vlhkém a venkovním prostředí. Může být použit s jakoukoli násadou Vikan.

702 bez DPH

Smeták, měkký/tvrdý, 260 mm

Smeták skvělý pro čištění úzkých prostor, např. mezer mezi výrobními linkami. Je vhodný i pro úklid menších suchých oblastí. Lze jej použít s jakoukoli násadou Vikan.

325 bez DPH