Hygienický servis

Hygienický servis

Pro restaurace, hotely, firmy, kulturní zařízení či firmy nabízíme kompletní hygienický servis, který představují tyto produkty:

AAA

Počet nalezených produktů: 474

Dezinfekční brána - Entrance Disinfection

Vstupní dezinfekční brána je revoluční a elegantní řešením dezinfekce celých osob včetně oděvu. Řešení je efektivní a jednoduché na používání. DOBA DODÁNÍ 4 TÝDNY

219 000 bez DPH

Dezinfekční mlhovací jednotka DESIFOG LION - bateriový fogger pro dezinfekci

Bateriový fogger pro dezinfekci. Účel použití je dezinfekce prostoru za použití dezinfekce do rozprašovačů 

31 990 bez DPH

WS DEB UNIVERSAL PROTECT - ochranný krém 1L

Univerzální ochranný krém před zahájením práce. Bez parfémů a barviv. Chrání pokožku před působením různých typů kontaminantů na vodní i nevodní bázi včetně suchých prášků, a to v suchém i vlhkém pracovním prostředí. Prokázaná ochrana proti vodným ro ...

431 bez DPH

GLOBAL CLEANSE LIGHT modrý 2L

Dávkovač na 2l patrony všech přípravků Deb, kromě produktu Deb Ultra Wash. S životní zárukou. Povrch je ošetřen stříbro-iontovou vrstvou Biocote® zajišťující účinnou redukci mikroorganismů. Určený pro dílny, technické profese, sklady, výrobu, atd. ...

1 085 bez DPH

GLOBAL CLEANSE ULTRA černý 2L

Dávkovač na 2l patrony Deb Ultra Wash. S životní zárukou. Povrch je ošetřen stříbro-iontovou vrstvou Biocote® zajišťující účinnou redukci mikroorganismů. Povrch je ošetřen stříbro-iontovou vrstvou Biocote® zajišťující účinnou redukci mikroorganismů. ...

1 085 bez DPH

GLOBAL CLEANSE LIGHT modrý - mytí 4L

Plastový dávkovač na 4 l patrony. Celoživotní záruka. Vhodný pro všechny 4 l patrony, tj. přípravky SWARFEGA NATURAL - SWARFEGA ORANGE - SWARFEGA RED. Určený pro dílny, technické profese, sklady, výrobu, atd. Množství mýdla viditelné zvenku, před ...

1 371 bez DPH

Plastový dávkovač mycí pasty MEGAMAX 4L

Plastový dávkovač na 4 l patrony. Celoživotní záruka. Vhodný pro všechny 4 l patrony, tj. přípravky SWARFEGA NATURAL - SWARFEGA ORANGE - SWARFEGA RED. Určený pro dílny, technické profese, sklady, výrobu, atd. Množství mýdla viditelné zvenku, před ...

1 371 bez DPH

Expedujeme do 5 dnů

Plastový dávkovač dezinfekce GLOBAL SANITISE 1L červený

Dávkovač pro 1l patrony přípravků pro dezinfekci rukou DEB, s barevným kódováním a piktogramy pro správné použití. S životní zárukou. Povrch je ošetřen stříbro-iontovou vrstvou Biocote® zajišťující účinnou redukci mikroorganismů.

912 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Svěží prádlo - interiérová vůně

Nejprodávanější a nejoblíbenější vůně svěžího prádla nebo-li Crisp linen. Tato vůně je univerzální a její použití je velice všestranné.

249 bez DPH

Plastový dávkovač mýdla PROLINE WASH YOUR HANDS 1L

Dávkovač je vyroben z kvalitního plastu. Celoživotní záruka. Vhodný pro všechny 1 l a 800 ml patrony. Určený pro nákupní centra, školy, školky, toalety v dalších dětských zařízeních atd. Má edukativní význam - design děti přímo vybízí k mytí ruk ...

912 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - skořice/jablko - interiérová vůně

Pokud chcete vytvořit klasickou vůní a atmosféru vánoc, pak je nejlepší volba a kombinace Ceylon cinnamon s Green apple. ( skořice a jablko )

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Citron/bazalka - interiérová vůně

Bazalka a citrón je jemně vytvořená směs povznášejících, šumivých citrusů a čerstvě vybraných zahradních bylin. Zlatý citron je zvýrazněn italským bergamotem a sladkým rubínovým grapefruitem, což vede k bylinnému souladu bazalky, máty a koriandru.

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Thajská citronová tráva - interiérová vůně

Vůně Citronová tráva je ideální řešení, jak provonět sociální zařízení. Kombinovat také můžete s vůní Citrusová sklizeň nebo Pacifické vlny.

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Citrusová sklizeň - interiérová vůně

Vůně Citrusová sklizeň je ideální volba pro toalety. Svěží vůně a bezchybná cirkulace vzduchu zajistí svěží provonění Vašich toalet.

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Drcené okvětní lístky - interiérová vůně

Drcené okvětní lístky je velice oblíbená vůně. Vůně je příjemná ne příliš sladká, ideální do chodeb, vstupních hal, hotelových pokojů nebo pečovatelský domů.

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Granátové jablko - interiérová vůně

Příjemná do chodeb a toalet. Vůně granátového jablka je vhodná například v kombinaci s Thajskou citronovou trávou, kdy vytvoří příjemnou ovocnou vůní.

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Kávové zrna - interiérová vůně

Vůně Kávová zrna je velice silná, která je vhodná pro kombinace s jinými vůněmi. Například s vůní Vanilka nebo Skořice/jablko. Exkluzivní vůně vyrobená z esenciálních přírodních olejů "Kávové zrno"

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Koření - interiérová vůně

Vůně Koření - Kismet je silnější, vhodná do luxusních butiků, barů, pánských klubů a kabaretů.

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Les - interiérová vůně

Vůně Forest je ideálně volba pro toalety. Svěží vůně a bezchybná cirkulace vzduchu zajistí svěží provonění Vašich toalet.

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Levandulová louka - interiérová vůně

Uklidňují vůně levandule je vhodné například pro provonění wellness center. Příjemná a uklidňující vůně Vám zpříjemní Vaši relaxační zónu.

249 bez DPH

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Vanilka s vůní růží - interiérová vůně

Mancera Rose Vanille je ryze dámská vůně. Vanilka spojená s příjemnou vůní růží. Příjemná vůně do šaten, kadeřnictví, nebo chodeb.

249 bez DPH