• Mycí a leštící stroj DS 350 - VIBER
  • Mycí a leštící stroj DS 350 - VIBER
  • Mycí a leštící stroj DS 350 - VIBER
  • Mycí a leštící stroj DS 350 - VIBER
  • Mycí a leštící stroj DS 350 - VIBER
  • Mycí a leštící stroj DS 350 - VIBER
  • Mycí a leštící stroj DS 350 - VIBER
Mycí a leštící stroj DS 350

Mycí a leštící stroj DS 350 - VIBER

Vaše cena:19 989 bez DPH

Dostupnost:7 dnů

Kód položky: 50000301

Více informací

NOVÝ jednokotoučový vysoce výkonný mycí a leštící stroj, robustní a spolehlivý. VIPER DS350 je dvourychlostní jednokotoučový stroj pro různé typy podlah s nastavitelnou rychlostí otáček.

Dále v kategorii:Leštící stroje jednokotoučové

VIPER DS350 je dvourychlostní jednokotoučový stroj pro různé typy podlah s nastavitelnou rychlostí otáček. Nízké otáčky pro mytí, vysoké otáčky pro leštění. Stroj je vhodný i pro těžká nasazení. Vybraný model je jednokotoučový vysoce výkonný mycí stroj, použitelný na mytí, drhnutí i leštění všech typů podlah. Bez problémů myje všechny měkké i tvrdé povrchy, PVC a při dokoupení vhodného kartáče je s ním možno drhnout i koberce. Nabízí atraktivní poměr cena/výkon/kvalita. Jednoduchá obsluha i pro začátečníky. Stroj je automaticky uzamčen pokud je madlo ve 90° svislé poloze. Má indukční motor pohonu kartáče a planetovou bezúdržbovou převodovku. Je velice tichý. Vhodný pro mytí všech druhů a velikostí povrchů, úklidové firmy, vhodný pro bazény, aquaparky, balneo provozy, pro mytí učeben a chodeb ve školách, mytí ploch v jídelnách, kuchyních a přípravnách jídel, mytí silně znečištěných ploch v průmyslu, mytí koberců.

Princip mytí spočívá v tom, že do nádobky nalejete mycí roztok, který poté stéká na kartáč a ten provádí mytí. Tekutinu je poté nutno z povrchu odsát, nejlépe vysavačem, aby podlaha zůstala dobře čistá. Při pouhém stírání hadrem si nečistoty pouze roznesete po podlaze a výsledek nebude tak efektní. K dokonalému odsátí tekutiny z povrchu doporučujeme vysavače z naší nabídky – viz ZDE

Standardní výbava stroje: nádrž na čistící roztok, PPL kartáč, unašeč padu

 

 

PARAMETRY:

Mycí záběr: 432 mm
Průměr kartáče: 17"
Přítlak kartáče: -
Rychlost otáček: 175 / 350 ot./min.
Napětí: 230 V
Příkon: 1500 / 1800 W
Délka el. kabelu: 10 m
Hmotnost stroje: 35,5 kg
Rozměry stroje d/š/v: 510 x 420 x 1170 mm

Související produkty:

Přílohy