Průmyslový vysavač, 2-motorový s manuálním oklepem DUPUY W2

Průmyslový vysavač, 2-motorový s manuálním oklepem DUPUY W2

Vaše cena:38 640 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 500000039

Více informací

Průmyslový dvoumotorový vysavač W2 s celokovovou konstrukcí je určený pro práce v průmyslu, kovovýrobě, stavebnictví, řemeslnických firmách, při úklidech průmyslových hal. Je to všestranně použitelný vysavač s vysokým výkonem a velkou plochou textilního polyesterového hvězdicovitého filtru.

Dále v kategorii:Průmyslové vysavače těžké

Parametry

výkon motoru: 2 x 1 100W
podtlak: 240mbar
sací výkon: 400m3/hod
objem nádoby: 40l
přívodní kabel: 9m
napětí: 230V
rozměry (d x š x v): 550 x 630 x 1 150mm
typ filtru: hvězdicový D420 s manuálním oklepem
plocha filtru: 2m2
průměr vstupního hrdla: 50mm

Průmyslový dvoumotorový vysavač W2 s celokovovou konstrukcí je určený pro práce v průmyslu, kovovýrobě, stavebnictví, řemeslnických firmách, při úklidech průmyslových hal. Je to všestranně použitelný vysavač s vysokým výkonem a velkou plochou textilního polyesterového hvězdicovitého filtru. Je dodáván standardně s filtrací kategorie „L“, na přání mohou být dodány speciální filtry pro různá použití s filtrací kategorie „M“ a „H“. S vysavačem lze vysávat jak suché tak i navlhlé nečistoty, neublíží mu ani jemný prach. Není vhodný pro vysávání tekutin. Filtr lze manuálně oklepávat pákou umístěnou ve střední části pláště vysavače. Lze použít příslušenství průměrů 40 nebo 50 mm. Na vysavači mohou být i držáky pro uložení sací hadice a příslušenství, takže se nic neztratí. Vysavač se používá jako bezsáčkový. Je to ideální volba pro práce, kde potřebujete dlouho pracovat bez nutnosti vysypávání obsahu odpadní nádoby či neustálého čištění filtru. Díky připojení na 230V je vhodný pro připojení kdekoliv.
 

Standardní výbava této verze vysavače: vstupní redukce D50/50, sací hadice D40x3m, plasová štěrbinová hubice D40, kulatá kartáčková hubice D40, sací trubka D40, sací hubice na prach D40.

 

VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=zh-OBNh-N6U