• Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC
  • Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC
  • Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC
  • Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC
Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC

Průmyslový vysavač prachu a tekutin ATTIX 33-2L IC

Vaše cena:11 581 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 107412103

Více informací

Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC s plastovou nádobou určený pro práce v průmyslu, kovovýrobě a řemeslnictví. Je to všestranně použitelný vysavač s nízkou hlučností. Pro vysávání jemného prachu, s pneumatickým čištěním filtru a navíc sadou příslušenství.

Dále v kategorii:Průmyslové vysavačeVysavače prachu a tekutin

Parametry

výkon motoru: 1 200W
podtlak: 250mbar
sací výkon: 4 500l/min
hlučnost: 60dB (A)
objem nádoby: 30l
objem sáčku: 25l
přívodní kabel: 7,5m
rozměry: 565 x 385 x 520mm
hmotnost: 14,5kg

Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC s plastovou nádobou určený pro práce v průmyslu, kovovýrobě a řemeslnictví. Je to všestraně použitelný vysavač s nízkou hlučností. Vyznačuje se kompaktními rozměry, optimálním sacím výkonem a vynikající filtrací. S vysavačem lze vysávat jak suché tak i mokré nečistoty, neublíží mu ani jemný prach. Má omyvatelný PET filtr vhodný pro vysávání prachu i kapalin a vysoce účinný pneumatický oklep filtru "InfiniClean". Plně automatický systém čištění se postará o očištění během několika sekund bez přerušení práce. Možno použít i jako bezsáčkový. Je to ideální volba pro práce v dílně, v průmyslu, pro úklidové firmy nebo ve stavebnictví, kde potřebujete dlouho pracovat bez nutnosti vysypávání obsahu odpadní nádoby či neustálého čištění filtru. Vysavač je vybaven zásuvkou pro připojení externích zařízení jako např. ručního elektrického nářadí až do příkonu 2,4kW. Taktéž je vybaven regulací výkonu sacího motoru.

Standardní příslušenství:
sací hadice 3,5m pr. 32 mm, chrom trubice 2 ks, filtrační vložka PET Nano 1 ks, podlahová hubice 300 mm, štěrbinová hubice, redukce pro připojení ručního nářadí, odpadní plastový sáček

Přílohy