Průmyslový vysavač ATTIX 40-01 PC INOX

Průmyslový vysavač prachu a tekutin Nilfisk ATTIX 40-01 PC INOX s oklepem filtru

Vaše cena:13 707 bez DPH

Dostupnost:Na objednávku

Kód položky: 107413593

Více informací

Robustní jednomotorový profi vysavač Nilfisk ATTIX 40-01 PC INOX na prach, pevné odpady a tekutiny (voda, oleje, chladící kapaliny). Velice snadno vysává veškeré nečistoty, je snadno ovladatelný. Vysoký sací výkon umožňuje i vysávání olejů a řezných kapalin se zbytky kovových nečistot.

Dále v kategorii:Průmyslové vysavače

Parametry

výkon motoru: 1 500W
podtlak: 250mbar
sací výkon: 3 700l/min
hlučnost: 59dB (A)
objem nádoby: 37l
délka sací hadice : 3m
přívodní kabel: 7,5m
rozměry: 450 x 440 x 735mm
hmotnost: 13 kgkg

Robustní jednomotorový profi vysavač Nilfisk ATTIX 40-01 PC INOX na prach, pevné odpady a tekutiny (voda, oleje, chladící kapaliny). Velice snadno vysává veškeré nečistoty, je snadno ovladatelný. Vysoký sací výkon umožňuje i vysávání olejů a řezných kapalin se zbytky kovových nečistot. Vysavač má objem nádoby 37 litrů a kvalitní nádobu z nerez oceli posazenou na velmi stabilním podvozku. Nádoba na odpad uvnitř zcela hladká bez výstupků. Vysavač je standardně vybaven omyvatelným PET-vlies filtem kategorie „L“. Dále má vysavač manuálně ovládaný pneumatický oklep filtru Push&Clean. Filtr je možné pneumaticky čistit i za chodu bez přerušení práce. Vysavač je použitelný pro některé činnosti jako bezsáčkový. Standardně dodáván s bohatým příslušenstvím, pet-vlies filtrem a náhradním sáčkem na odpad. Ideální vysavač pro lehké aplikace v průmyslu, pro úklid objektů, pro nenáročné aplikace ve stavebnictví, vhodný pro kovodělný průmysl, kartonáže a automotive sektor.

Standardní příslušenství: sací hadice 3 m, nerezové sací trubice pr. 36mm, nerezové sací koleno pr. 36mm, vliesové odpadní sáček 1 ks, PET-vlies filtrační vložka, hubice kombinovaná pr. 36mm a šířky 400 mm, štěrbinová hubice pr. 36mm.

Související produkty: