• Průmyslový vysavač prachu a tekutin ATTIX 44-2L IC MOBILE
  • Průmyslový vysavač prachu a tekutin ATTIX 44-2L IC MOBILE

Průmyslový vysavač prachu a tekutin Nilfisk ATTIX 44-2L IC MOBILE s oklepem filtru

Vaše cena:19 492 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 1000001361

Více informací

Průmyslový vysavač ATTIX 44-2L IC MOBILE je určený pro práce v průmyslu, kovovýrobě a řemeslech (podlahářství, provádění sádrokartonových konstrukcí, broušení betonových konstrukcí, řezání zdiva, betonu či dřeva). Je to všestranně použitelný vysavač s nízkou hlučností. Průmyslový vysavač je určen pro vysávání jemných prachů, s pneumatickým čištěním filtru a navíc sadou příslušenství

Dále v kategorii:Vysavače s oklepem

Parametry

výkon motoru: 1 200W
podtlak: 250mbar
sací výkon: 4 500l/min
hlučnost: 60dB (A)
objem nádoby: 42l
objem sáčku: 25l
přívodní kabel: 7,5m
rozměry: 565 x 385 x 520mm
hmotnost: 14,5kg

Průmyslový vysavač ATTIX 44-2L IC MOBILE je určený pro práce v průmyslu, kovovýrobě a řemeslech (podlahářství, provádění sádrokartonových konstrukcí, broušení betonových konstrukcí, řezání zdiva, betonu či dřeva). Je to všestranně použitelný vysavač s nízkou hlučností. Vyznačuje se rozumnými rozměry v poměru k výkonu a objemu, vynikajícím sacím výkonem a vynikající filtrací. S vysavačem lze vysávat jak suché tak i vlhké nečistoty, neublíží mu ani velmi jemný prach. Má omyvatelný PET-vlies filtr s vysoce účinným pneumatickým oklepem filtru "Infini Clean". Tento plně automatický systém čištění se postará o očištění během několika sekund bez přerušení práce a oklepávání filtru je prováděno opakovaně každých 20 sekund. Vysavač je možné použít i jako bezsáčkový. Je to ideální volba pro práce tam, kde potřebujete dlouho pracovat bez nutnosti vysypávání obsahu odpadní nádoby a neustálého čištění filtru.

Standardní příslušenství: sací hadice 4m antistatická, nezerové sací koleno, nerezové sací trubice, filtrační vložka PET-vlies Nano, podlahová hubice 400 mm, štěrbinová hubice, kulatá kartáčková hubice, univerzální hubice, filtrační sáček, odpadní plastový sáček, kovové madlo na tlačení, adapter pro připojení ručního nářadí s regulací, uchycovací držáky pro boxy na nářadí (L-Boxx, Tanos).

 

Související produkty:

Přílohy