Vysavač prachu a tekutin Nilfisk MULTI II 30T

Průmyslový vysavač prachu a tekutin Nilfisk MULTI II 30T

Vaše cena:4 627 bez DPH

Dostupnost:Na objednávku

Kód položky: 1000001696

Více informací

Nilfisk MULTI II 30 T je univerzální průmyslový vysavač, který se hodí na mokré a suché vysávání. Můžete jej využít v situacích, kdy je na podlaze vylitá voda, bahnitá zemina v umývárně, listí a prach na terase nebo hobliny a piliny v dílně. Disponuje vysokým příkonem 1 400 W (výkon 1260W), tudíž odvede kvalitní práci, a vysávání bude účinné a rychlé. Do velké plastové nádoby se vejde až 30 litrů nečistot.

Dále v kategorii:Vysavače prachu a tekutin

Parametry

výkon motoru: 1 260W
podtlak: 210mbar
sací výkon: 2 500l/min
hlučnost: 74dB (A)
objem nádoby: 30l
délka sací hadice : 2,5m
přívodní kabel: 5m
rozměry: 426 x 374 x 684mm
hmotnost: 9,6kg

Nilfisk MULTI II 30 T je univerzální průmyslový vysavač, který se hodí na mokré a suché vysávání. Můžete jej využít v situacích, kdy je na podlaze vylitá voda, bahnitá zemina v umývárně, listí a prach na terase nebo hobliny a piliny v dílně. Disponuje vysokým příkonem 1 400 W (výkon 1260W), tudíž odvede kvalitní práci, a vysávání bude účinné a rychlé. Do velké plastové nádoby se vejde až 30 litrů nečistot.

Pro podzimní dny jistě přijde vhod funkce foukače listí. Při údržbě vysavače vás také potěší elektronický oklep filtru (Push to Clean). Pro zachování univerzálnosti je vysavač vybaven početným příslušenstvím. Zajisté přijde vhod i funkce, která ukazuje stav znečištěného filtru. O dostatečný akční rádius se stará 5 m dlouhý elektrický kabel. Výhodou je také přítomnost elektrické zástrčky přímo na vysavači. Zde můžete připojit el. nářadí s příkonem do 1 100 W.

  • Průmyslový vysavač, který je vhodný pro náročné úkoly v domácnosti i dílně
  • Nabízí vysoký sací výkon
  • Elektronický oklep filtru (Push to Clean)
  • PET Fleece lamelový filtr
  • Indikátor znečištěného filtru
  • Objem nádoby 30 l
  • Disponuje praktickou funkcí foukání
  • Úchyty pro příslušenství

 

Standardní příslušenství: sací hadice 4 m, kovové sací trubky pr. 36 mm, sáček 1ks, omyvatelný filtr PET-vlies 185x140 mm, podlahová hubice 300 mm, štěrbinová hubice, univerzální hubice, adaptér pro připojení el. nářadí, hák pro uložení hadice/kabelu.

 

Související produkty: