• Vysavač prachu a tekutin AERO 31-21 PC INOX
Vysavač prachu a tekutin AERO 31-21 PC INOX

Vysavač prachu a tekutin Nilfisk AERO 31-21 PC INOX s oklepem filtru

Vaše cena:7 150 bez DPH

Dostupnost:Na objednávku

Kód položky: 107406607

Více informací

Vysavač AERO 31-21 PC INOX v provedení s kovovou nerezovou nádobou je kompaktní, velmi lehký ale robustní vysavač, určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot. Je lehce skladný a díky konstrukci motorové hlavy má mnoho prostoru pro uložení veškerého příslušenství. Možno použít jako bez sáčkový. Poloautomatický systém čištění lamelového filtru umožňuje udržet trvale vysoký sací výkon.

Dále v kategorii:Průmyslové vysavačeVysavače prachu a tekutin

Parametry

výkon motoru: 1250W
podtlak: 210mbar
sací výkon: 3 600l/min
hlučnost: 64dB (A)
objem nádoby: 30l
délka sací hadice : 3,5m
přívodní kabel: 5m
rozměry: 375 x 392 x 635mm
hmotnost: 10,5kg

Vysavač AERO 31-21 PC INOX v provedení s kovovou nerezovou nádobou je kompaktní, velmi lehký ale robustní vysavač, určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot. Je lehce skladný a díky konstrukci motorové hlavy má mnoho prostoru pro uložení veškerého příslušenství. Možno použít jako bez sáčkový. Poloautomatický systém čištění lamelového filtru umožňuje udržet trvale vysoký sací výkon. Odpadní nádoba je zcela hladká a díky provedení z nerezu může pojmout i velmi abrasivní a teplé materiály. Vysavač má standardně zásuvku s automatickým spouštěním vysavače při zapnutí ručního elektrického nářadí. Je to ideální volba pro drobné práce v dílně, v průmyslu, pro úklidové firmy nebo ve stavebnictví.

Standardní příslušenství: sací hadice 3,5 m, sací trubky chromované pr. 36 mm, filtrační sáček 1ks, omyvatelný filtr PET-vlies 185x140 mm, podlahová hubice 300 mm, kartáčová hubice, štěrbinová hubice, univerzální hubice, adaptér pro nářadí s regulací sání, síťka na příslušenství, gumová páska pro uložení hadice.

Související produkty: