• Vysavač prachu PICCOLO BASIC
Vysavač prachu PICCOLO BASIC

Vysavač prachu PICCOLO BASIC

Vaše cena:4 324 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: PICCOLOBASIC

Více informací

PICCOLO BASIC je malý kompaktní vysavač prachu s nízkou hlučností a váhou. Jeho velkou předností je vysoký sací výkon, snadná výměna filtračních sáčků, vysoká stabilita při práci díky nízkému těžišti a v neposlední řadě velmi nízká úroveň akustického hluku

Dále v kategorii:Vysavače prachu

Parametry

výkon motoru: 900W
podtlak: 250mbar
sací výkon: 2 880l/min
hlučnost: 64dB (A)
objem nádoby: 12l
objem sáčku: 10l
délka sací hadice : 2m
přívodní kabel: 15m
rozměry (d x š x v): 400 x 330 x 400mm
hmotnost: 7kg

PICCOLO BASIC je malý kompaktní vysavač prachu s nízkou hlučností a váhou. Jeho velkou předností je vysoký sací výkon, snadná výměna filtračních sáčků, vysoká stabilita při práci díky nízkému těžišti a v neposlední řadě velmi nízká úroveň akustického hluku.Vysavač se snadno se přenáší a skladuje. Má dostatečně velké odpadní sáčky. Je vhodný pro kanceláře, hotely, ubytovny a úklidové firmy. Je určen pouze pro vysávání suchého prachu.

Snadno se přenáší a skladuje. Má kvalitní podvozek a velká zadní kola usnadňují přejezd prahů a prahových lišt. Standardně vybaven bohatým příslušenstvím jako je hadice, trubky, hubice na čalounění, štěrbinová hubice, podlahová hubice, kartáčková hubice, filtrační vložkou, výstupním filtrem a 1ks papírového sáčku. Je vhodný pro kanceláře, hotely, ubytovny a úklidové firmy. Je určen pouze pro vysávání suchého prachu.

 

Související produkty: