• Vysoušeč rukou JET DRYER a ZDARMA Dezinfekce PROOF ODOR NEUTRALIZER - bílý
  • Vysoušeč rukou JET DRYER a ZDARMA Dezinfekce PROOF ODOR NEUTRALIZER - bílý
Vysoušeč rukou JET DRYER a ZDARMA Dezinfekce PROOF ODOR NEUTRALIZER - bílý

Vysoušeč rukou JET DRYER - bílý

Vaše cena:13 781 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 005010047

Více informací

Rychlý a výkonný vysoušeč rukou Jet Dryer vysuší vaše mokré ruce během 10 sekund. OSVĚŽUJÍCÍ DEZINFEKCE NENÍ SOUČÁSTÍ OSOUŠEČE !!!

Dále v kategorii:Osoušeče rukou

Parametry

materiál: ocel 3 mm, bílý smalt
barva: bílá
rozměry (v x š x h): 680x270x220mm
výkon motoru: 650 W motor vysoušeče, 1650 W ohřívač vzduchuW
provedení: automatický ohřev vzduchu (dle okolní teploty) ; manuálně
napětí: 230V
hmotnost: 11kg

Bezdotykový osoušeč rukou se hodí zejména na toalety a všude tam, kde je potřeba dokonale osušit vlhké ruce. Díky 20ti tryskám rozmístěných po obou stranách, Jet Dryer vysuší dlaně proudem vzduchu během okamžiku. Teplý vzduch lze zapnout nebo vypnout. Možnost přepnutí rychlého a pomalého chodut. Antibakteriální povrch zaručuje maximální hygienu. Ochrany: ochrana proti přehřátí, nadproudová ochrana, ochrana před zkratem. JET DRYER oproti běžným vysoušečům zaručuje: Úsporu času osoušení Levnější provoz Vyšší spolehlivost Absolutní spokojenost uživatelů

Součásti dodávky:
  • Montážní návod
  • Montážní panel na zeď
 
 
 
 
Informace o Osvěžující dezinfekce Proof Odor Neutralizer Jet Dryer

Osvěžující dezinfekce Proof Odor Neutralizer je určena pro tryskové osoušeče rukou (JET DRYER). Tato parfemovaná dezinfekce velmi příjemně provoní a osvěží jak foukaný vzduch, tak okolní místnost.

Mimo zpříjemnění vzduchu však dezinfekce působí velmi účinně antibakteriálně. Ničí především bakterie v odkapávací nádobce včetně výfukového potrubí a trysek.

Aplikace dezinfekce pro tryskové osoušeče rukou je velmi jednoduchá, do odkapávací nádobky ve spodní části nelijete 2 víčka dezinfekce a přidáte trochu vody (cca 0,5 dcl), výměnu pak provedete cca 1x týdně v závislosti na intenzitě provozu.

Osvěžující dezinfekce Proof Odor Neutralizer má samozřejmě atesty akreditované laboratoře, bezpečnostní listy, technické listy a ty jsou zaregistrovány v registru chem. látek na MZČR. Před použitím čtěte přiložené pokyny.

 

 

Související produkty: