W 1 vysavač zádový

Zádový vysavač prachu W 1

Vaše cena:10 450 bez DPH

Dostupnost:Skladem u dodavatele

Kód položky: 5000000124

Více informací

W1 je lehký profesionální zádový vysavač s vysokým sacím výkonem, odolným polypropylénovým pláštěm a jednoduchou konstrukcí. Má kvalitní popruhy s bederním pásem a úložnými oky pro příslušenství. W1 se výborně hodí pro úklid kino sálů, divadel, autobusů, osobních vlaků a v jiných stísněných prostorách, kde se s klasickým vysavačem špatně manipuluje a dále pro vysávání ve výškách, vysávání schodišť a vzduchotechniky. Vysavač má bohaté základní příslušenství D32. Používá se jako sáčkový ale v případě nouze jej lze krátkodobě použít jako bezsáčkový. Standardní příslušenství: papírový sáček, sací hadice D32x1,5m, sací hliníkové trubky, hubice na prach z tvrdých podlah, kobercová hubice s kolečky, hubice na čalounění, štěrbinové a kruhová kartáčová hubice.

Dále v kategorii:Zádové vysavače

Parametry

příkon sacího motoru: 1 450W
výkon sacího motoru: 1 350W
průtok vzduchu: 2 520l/min
podtlak: 290mbar
hlučnost: 58dB (A)
maximální objem nádoby : 4l
objem prachového sáčku : 3,3l
délka sací hadice : 1,5m
průměr příslušenství: 32mm
přívodní kabel: 15m
rozměry (d x š x v): 240 x 202 x 495mm
hmotnost: 4,5kg

W1 se výborně hodí pro úklid kino sálů, divadel, audobusů, osobních vlaků a jiných stísněných prostorách, kde se s klasickým vysavačem špatně manipuluje. Vysavač má odolný polypropylénový plášť vysavače a je vhodný pro vysávání ve výškách, vysávání schodišť a vzduchotechniky.

 

Standardní příslušenství: papírový sáček, podlahová hubice, štěrbinová hubice, hubice na čalounění, kartáčková hubice, sací hadice 1,5 m, sací trubky kovové.

 

Výhody zádového vysavače W1

  • jednoduchá konstrukce
  • snadná manipulace
  • odolné a kvalitní materiály
  • 4 ergonomické popruhy (ramenní a bederní)
  • příslušenství na stroji
  • přívodní kabel 15m
  • nízká hmotnost
 

Související produkty:

Přílohy