Zametací stroje

Bezprašně zametací stroje

Zametací stroje jsou velmi účinným pomocníkem pro úklid větších objektů a ploch. Můžete je využít pro čištění vnitřních i venkovních ploch. Všechny zametací stroje zajišťují bezprašné zametání – obecně zametají nejen prach a malé nečistoty, ale dokáží pobrat také větší kusy (např. plechovka od piva). Společnou vlastností strojů v naší nabídce je velmi nízká hlučnost, vysoká výkonnost a účinnost.

Zametací stroje – kategorie

  • Zametací stroje ručně vedené. Tyto zametací stroje jsou ideální pro menší plochy. Snadné zametání písku, prachu, nedopalků a jiných menších nečistot. Zametače mají lehkou konstrukci a přitom dost velkou jímku na pobírání. Vyberte si z mnoha druhů.
  • Zametací stroje s motorem (ručně vedené). Tento typ je vhodný pro středně velké plochy (cca 1000-3000 m2), dostanete se s tímto strojem do rohů a úzkých prostor. Tyto zametací stroje vám pomohou rychle a jednoduše zamést větší plochy. Zametá bezprašně.
  • Zametací stroje se sedící obsluhou. Tyto zametací stroje jsou nejvýkonnější a také nejpohodlnější. Mají velmi výkonné sací motory, ale některé nejsou až tak velké, takže se s nimi dostanete i přes dveře, do výtahu apod. Se sadou pro zametání koberců je možno jej také využít pro čištění ploch pokrytých koberci.
     
AAA

Počet nalezených produktů: 0