Čistič koberců a čalounění, extraktor Nilfisk TW 300 CLS

Čistič koberců a čalounění, extraktor Nilfisk TW 300 CLS

Vaše cena:13 680 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 1000001809

Více informací

Profesionální extraktor TW 300 CLS je určen na čištění koberců a čalounění na malých a středních plochách. Je jednoduchý na obsluhu, má vynikající sací výkon dvoustupňové sací turbíny a kvalitní švýcarské čerpadlo SIPROMAT. Hodí se pro profesionální využití a je vhodný i pro náročnější práce, například v půjčovnách čisticí techniky nebo v úklidových firmách.

Dále v kategorii:Extraktory

Parametry

příkon : 1 000W
napětí: 230V
sací výkon: 3 000l/min
podtlak: 210mbar
délka sací hadice : 3m
průtok vody : 2l/min
tlak čerpadla: 2bar
objem nádoby na čistou / špinavou vodu: 7 / 7l
délka přívodního kabelu: 7,5m
hmotnost: 9,5kg
rozměry (d x š x v): 400 x 400 x 520mm

Profesionální extraktor TW 300 CLS je určen na čištění koberců a čalounění na malých a středních plochách. Je jednoduchý na obsluhu, má vynikající sací výkon dvoustupňové sací turbíny a kvalitní švýcarské čerpadlo SIPROMAT. Hodí se pro profesionální využití a je vhodný i pro náročnější práce, například v půjčovnách čisticí techniky nebo v úklidových firmách. Průhledné víko odpadní nádrže umožňuje sledovat naplnění stroje a současně vidíte, kolik vlhkosti ještě v koberci zůstává. Samostatně zapínáte čerpadlo na vodu a samostatně odsávání. Podvozková kolečka mají kovové vidlice, jsou pevná a nezadrhávají ani na kobercích s vysokým vlasem. Kompaktní rozměry a malá váha jsou ideální pro případ častého přenášení či převážení v osobním vozidle.

Standardní příslušenství: sací hadice 3 m, plastový nástavec na čištění čalounění, nástavec pro čištění koberců a textilních podlahovin.

 

Výhody čističe čalounění TW 300 CAR

  • průhledné víko odpadní nádrže
  • kompaktní spray jednotka s příslušenstvím
  • super sací síla
  • mokro suché vysávání
  • držadlo pro snadný přenos

Související produkty: