Cleamen 310 extra kyselý na WC a keramiku 5l

Cleamen 310 extra kyselý na WC a keramiku 5l

Vaše cena:256 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 310050096

Více informací

Je určen na odstranění vodního kamene, močových a dalších minerálních úsad z vnitřních částí WC mís, pisoárů, umyvadel a dalšího sanitárního vybavení.

Dále v kategorii:CLEAMEN profesionální mycí a čistící prostředky

Je určen na odstranění vodního kamene, močových a dalších minerálních usazenin z vnitřních částí WC mís, pisoárů, umyvadel a dalšího sanitárního vybavení.

 

Prostředek se používá neředěný, nanese se na vnitřní stěnu WC mísy a nechá se stékat, případně se rozetře štětkou aby byl rozprostřen po celém povrchu. Dále se nechá volně působit cca 5-10 min.

Po této době se nanesený prostředek spláchne při současném použití WC štětky, aby došlo k odstranění veškerých nečistot.

Je vhodné používat štětku s kartáčkem, který dosáhne pod převislý okraj WC mísy, kde se často drží nečistoty.

Nenechávejte nanesený prostředek dlouhodobě působit (více jak 20 minut), v případě velmi silné souvislé vrstvy usazeného vodního kamene je vhodnější proces ukončit a mechanickým působením narušit tuto vrstvu, při opakovaném procesu dojde k jejímu rychlejšímu rozpuštění.

 

 

Průměrné dávkování podle použití
  pisoár WC mísa
1 dávka v ml 20 40

 


pH koncentrátu:  1
 

Nepoužívat na nerezové a chromované součásti vodovodních baterií, prostředek obsahuje kyselinu chlorovodíkovou a mohlo by dojít k poškození povrchů.

Seznam nebezpečných látek a zásady bezpečnosti práce jsou součástí Bezpečnostního listu.

Přílohy