Cleamen 622 nepěnivý alkalický čistič podlah 5kg

Cleamen 622 nepěnivý alkalický čistič podlah 5kg

Vaše cena:518 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: VC622050099

Více informací

Tekutý nepěnivý alkalický prostředek, který je určený přede- vším pro strojní mytí silně znečištěných podlah, například i od syntetických olejů. Výrobek dočasně není možné prodávat široké veřejnosti. Výrobek je určen pouze pro profesionální použití, při nákupu, prosím, uveďte IČ.

Dále v kategorii:CLEAMEN profesionální mycí a čistící prostředky

Tekutý nepěnivý alkalický prostředek, který je určený především pro strojní mytí silně znečištěných podlah, například i od syntetických olejů. Může se používat také na ruční dočišťování různých ploch a na pravidelnou údržbu povrchů. Prostředek má široké použití a lze jej aplikovat v různých oblastech průmyslu i služeb.

Oblast použití

Koncentrace

Doba působení

Doporučená teplota

Strojní čištění běžně zašpiněných podlah – pravidelná údržba

 0,7 – 1,0 %

podle zařízení

20 – 40 ºC

Strojní čištění silně znečištěných podlah – jednorázové odstranění

1,0 – 3,0 %

podle zařízení

20 – 40 ºC

Ruční dočišťování ploch

0,5 – 2,0 %

podle potřeby

20 – 30 ºC

Pravidelná údržba povrchů – ruční aplikace

0,5 – 2,0 %

podle potřeby

20 – 30 ºC

pH koncentrátu: 13,5

Prostředek je určený na všechny druhy voděodolných povrchů jako například PVC, nelesklé dlažby, žulové a travertinové povrchy, teraco, cihlové, betonové a lité podlahy – se stěrkou i s nátěrem. Není vhodný na mramorové povrchy, lakované parkety a laminátové podlahy, dřevěné povrchy, gumu, PVC ošetřené vosky a na povrchy, které nejsou odolné vůči alkáliím.

Prostředek obsahuje:

>30% voda, 5-15% propan-2-ol, butylglykol, fosfáty, křemičitany, <5% amfoterní tenzid, neionogenní tenzid, hydroxid draselný, monopropylenglykol, EDTA

Přílohy