CLEAMEN 640 CAl 22kg

CLEAMEN 640 CAl 22kg

Vaše cena:1 156 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: VC640220099

Více informací

Tekutý nepěnivý alkalický čistící prostředek, který obsahuje chlor. Je určený pro denní použití v různých oblastech průmyslu, především k okruhovému čištění způsobem CIP nebo COP. Velmi dobře odstraňuje zbytky bílkovin a živočišných tuků a aktivně zabraňuje tvorbě mléčného kamene. Výrobek dočasně není možné prodávat široké veřejnosti. Výrobek je určen pouze pro profesionální použití, při nákupu, prosím, uveďte IČ.

Dále v kategorii:CLEAMEN profesionální mycí a čistící prostředky

Tekutý nepěnivý alkalický čistící prostředek, který obsahuje chlor. Je určený pro denní použití v různých oblastech průmyslu, především k okruhovému čištění způsobem CIP nebo COP. Velmi dobře odstraňuje zbytky bílkovin a živočišných tuků a aktivně zabraňuje tvorbě mléčného kamene. Obsahuje inhibitory koroze hliníku. Prostředek je možné použít v průmyslových potravinářských provozech, v malých výrobních provozovnách, v zemědělství nebo při odstraňování organických nečistot z různých ploch, například při strojním čištění podlah ve výrobních prostorech.

 

Oblast použití

Koncentrace

Doba působení

Doporučená teplota

Potravinářský průmysl: okruhové čištění CIP– a COP–zařízení, potrubní systémy, tanky, nádrže, tunelové myčky, sýrařské formy, hliníkové násypky baliček

0,5 – 2,0 %

15 – 20 min.

60 – 80 ºC

Masný průmysl: čištění udírenských holí, hliníkové formy na šunku

1,0 – 3,0 %

20 – 40 min.

40 – 70 ºC

Zemědělství: okruhové čištění dojících zařízení

0,5 – 1,5 %

15 – 20 min.

50 – 70 ºC

Strojní čištění podlah

0,5 – 1,5 %

podle potřeby

20 – 40 ºC

Ruční odstranění organických zbytků z různých povrchů

0,5 – 1,0 %

podle potřeby

20 – 30 ºC

 pH koncentrátu: 14

 

Prostředek se může používat na povrchy z nerezové oceli, železa, keramiky a umělých hmot odolných alkáliím. Může se používat i na povrchy z hliníku.

 

 

Pozor! Nepoužívejte společně s jinými přípravky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

Přílohy