• Dupuy OILVAC 60 vysavač na olej, špony a třísky
  • Dupuy OILVAC 60 vysavač na olej, špony a třísky
Dupuy OILVAC 60 vysavač na olej, špony a třísky

Dupuy OILVAC 60 vysavač na olej, špony a třísky

Vaše cena:34 000 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 5500000145

Parametry

výkon motoru: 1 100W
podtlak: 240mbar
sací výkon: 180m3/hod
přívodní kabel: 9m
napětí: 230V
rozměry (d x š x v): 530 x 680 x 890mm
typ filtru: polypropylénový 100 mi
plocha filtru: 0,2m2
průměr vstupního hrdla: 50mm

OILVAC 60 je jednoduchý jednofázový jednomotorový průmyslový vysavač pro strojírenskou a palstikářskou výrobu. Najde uplatnění všude tam, kde je třeba odstraňovat chladicí a řezné kapaliny, oleje a případně také směsi těchto tekutin. Může vysávat i přímo ze strojů a záchytných van, kdy tyto kapaliny často obsahují také pevné nečistoty. Uvnitř vysavače je totiž kovový sepatační koš o objemu 10l a ten odloučí od vysávané kapaliny většinu pevných částic (třísky, šponky, granulát, výlisky, atp.).
Vysavač je vybaven jedním vysoce výkonným by-pass motorem. Vysavačová hlava je vyrobena z pevného a odolného materiálu (kov/termoplast). Odpadní nádoba a šasi jsou kovové s povrchovou úpravou. Všechna podvozková kola jsou v NBR úpravě. Kulový ventil ve spodní části odpadní nádoby umožňuje snadné vyprazdňování kapalin, integrovaný plovák bezpečně vypne sání při dosažení maximální hladiny uvnitř nádoby.
Vysavač je díky svým vlastnostem ideálním pomocníkem do kovovýroby, průmyslových a výrobních společností.
Standardní výbava: hadice PU odolná olejům D40x3m, kovová sací trubice, podlahová hubice na prach, podlahová hubice na tekutiny, plastová štěrbinová hubice D40.