FLOORWASH FB 35 podlahový mycí stroj bateriový (36V)

FLOORWASH FB 35 podlahový mycí stroj bateriový (36V)

Vaše cena:49 123 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 4700000005

Více informací

Floorwash FB35 je ideálním malým pomocníkem pro úklid ploch do 500m2, zejména pro mytí různě profilovaných a silně znečištěných ploch, pro důkladné hloubkové čištění koberců a mytí pod stroji, pod umyvadly a pisoáry, pro mytí venkovních teras, mytí kuchyňských provozů, atp

Dále v kategorii:Podlahové mycí stroje - automaty ručně vedené - bateriové

Parametry

napětí: 36V
šířka odsávací lišty: 350mm
plošný výkon: 400m2/h
baterie: 5,8 Ah, lithiová
počet / typ kartáčů: 2 válcový
přítlak kartáčů: 10kg
celkový příkon stroje: 580W
Objem nádoby na čistící / použitý roztok: : 4 / 1,8l
typ pojezdu: semi - automat
hmotnost: 10,9kg
rozměry (d x š x v): 330 x 385 x 1000 (madlo je sklopné až do vodorovné polohy)mm

Floorwash FB35 je ideálním malým pomocníkem pro úklid ploch do 500m2, zejména pro mytí různě profilovaných a silně znečištěných ploch, pro důkladné hloubkové čištění koberců a mytí pod stroji, pod umyvadly a pisoáry, pro mytí venkovních teras, mytí kuchyňských provozů, atp.
Stroj je poháněn akumulátorem, je nezávislý a elektrické síti. Stroj myje dvěma válcovými kartáči, kterými současně sbírá nečistoty i větší část použitého čistícího roztoku zpět do odpadní nádrže. Je možné používat téměř jakékoliv čisticí prostředky vyjma přípravků na bázi chlóru, silně alkalických bez inhibitorů koroze a extrémně pěnivých. Podlaha je umytá, vysušená ale není na 100% jako u velkých podlahových mycích strojů, na podlaze zůstane malá zbytková vlhkost. Na druhou stranu stroj nejen umývá, ale sbírá z podlahy i nejrůznější drobné kousky nečistot, kamínků, písku, chlupů, zbytků jídla, atp.
Stroj vyžaduje minimální údržbu, a pro bezvadnou funkci je potřebné pouze dobití baterie po použití stroje.
Lithiová baterie se může nabíjet kdykoliv bez negativního vlivu na její životnost, stroj tudíž můžete s malými přestávkami používat celodenně.