Jednokotoučový podlahový mycí stroj LS 160 HD Viper

Jednokotoučový podlahový mycí a drhnoucí stroj LS 160 HD Viper

Vaše cena:21 849 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 6000000037

Více informací

Mytí a drhnutí podlah z kamene, dlažby, PVC krytin a koberců. Stroj je již plně vybaven vším co k práci potřebujete. Extra silný kartáčový motor 1800W !

Dále v kategorii:Mycí a drhnoucí stroje jednokotoučové

Parametry

mycí záběr: 432mm
průměr kartáče: 17"
přítlak kartáče: 38g/cm2
otáčky kartáče: 160ot./min
napětí: 230V
příkon : 1 800W
délka přívodního kabelu: 10m
hmotnost: 38,2kg
rozměry (d x š x v): 620 x 370 x 1 150mm

Jednokotoučový mycí a drhnoucí stroj se zvýšeným příkonem pro náročnější úkoly. Vybraný model je jednokotoučový vysoce výkonný mycí stroj, použitelný na mytí, drhnutí i broušení všech typů podlah. Bez problémů myje všechny měkké i tvrdé povrchy, PVC a při dokoupení vhodného kartáče je s ním možno drhnout i koberce. Nabízí atraktivní poměr cena/výkon/kvalita. Jednoduchá obsluha i pro začátečníky. Stroj je automaticky uzamčen pokud je madlo ve 90° svislé poloze. Má indukční motor pohonu kartáče a planetovou bezúdržbovou převodovku. Je velice tichý. Vhodný pro mytí všech druhů a velikostí povrchů, úklidové firmy, vhodný pro bazény, aquaparky, balneo provozy, pro mytí učeben a chodeb ve školách, mytí ploch v jídelnách, kuchyních a přípravnách jídel, mytí silně znečištěných ploch v průmyslu, mytí koberců. Přítlak lze zvýšit přidáním závaží - volitelné příslušenství.

Princip mytí spočívá v tom, že do nádobky nalejete mycí roztok, který poté stéká na kartáč a ten provádí mytí. Tekutinu je poté nutno z povrchu odsát, nejlépe vysavačem, aby podlaha zůstala dobře čistá. Při pouhém stírání hadrem si nečistoty pouze roznesete po podlaze a výsledek nebude tak efektní.

Standardní výbava stroje: nádrž na čistící roztok, PPL kartáč, unašeč padu.

 

 

 

 

Související produkty: