Mida Actisept 9kg - dezinfekce povrchů a podlah

Mida Actisept 9kg - dezinfekce povrchů a podlah

Vaše cena:1 127 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: ACT/9

Více informací

Čisticí a dezinfekční přípravek pro čištění povrchů a podlah. Slabě alkalický čisticí a desinfekční přípravek pro ruční čištění všech povrchů a podlah v potravinářském průmyslu.

Dále v kategorii:Dezinfekční prostředkyDezinfekce plošné

MIDA ACTISEPT je inovativní tekutý čisticí a desinfekční přípravek pro ruční čištění všech povrchů a podlah ve všech oblastech potravinářského průmyslu.

MIDA ACTISEPT je velmi vhodný pro ruční čištění drobných dílů, nástrojů, nářezových a balicích strojů a zařízení prakticky ze všech materiálů vyskytujících se v potravinářství. Je vysoce účinný při odstraňování všech nečistot tukové a bílkovinné povahy.

MIDA ACTISEPT je slabě pěnivý slabě alkalický přípravek bez obsahu chlórové složky s velmi dobrou oplachovatelností určený k vysoce efektivnímu procesu čištění a desinfekci díky svému synergickému složení z amfoterních povrchově aktivních látek, desinfekční složky na bázi alkylaminacetátů a speciálních rozpouštědel.

 

Lze používat do dezinfekčních rohoží (roztok 2 - 3%)

 

Použití:

  • MIDA ACTISEPT je určen pro ruční čištění stěn, podlah a povrchů technologického zařízení
  • Doporučuje se používat při koncentraci 0,5 až 5 % a teplotě 30°C až 50°C v závislosti na stupni a typu znečištění a tvrdosti vody. Po uplynutí stanovené doby působení (minimálně 15 minut) je nutný oplach pitnou vodou do úplného odstranění všech zbytků přípravku
  • Přípravek MIDA ACTISEPT může být použit také pro čištění za pomoci podlahových mycích automatů. V tomto případě se použije roztok MIDA ACTISEPT o koncentraci 0,5 až 1 % při teplotě 30°C až 50°C v závislosti na stupni a typu znečištění.

 

Související produkty:

Přílohy