• Netkaná textilie Tork Premium 520 malá role šedá
  • Netkaná textilie Tork Premium 520 malá role šedá
Netkaná textilie Tork Premium 520 malá role šedá

Netkaná textilie Tork Premium 520 malá role šedá

Vaše cena:1 158 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 520337

Více informací

Víceúčelová utěrka Tork z netkané textilie v malé roli. Pro náročné utírání, cenově efektivní, kombinují jemnost s dobrou absorcí. Pevné, odolné, trvanlivé. Vhodné pro opakované použití. Velká absorpce. Šetří čas i peníze . Mimořádná víceúčelová utěrka TORK z netkané textilie představuje cenově efektivní řešení pro různé aplikace v průmyslovém prostředí. Vyvinutý speciálně pro Vaši práci. Jemný materiál, pocit textilu – vhodný na citlivé povrchy. Jemnost znamená flexibilitu a umožňuje čištění v rozích. Může se používat s různými druhy rozpouštědel – na čištění povrchu.

Dále v kategorii:Utěrky z netkané textilie

Parametry

systém: netkaná textílie Tork pro stojan W1/Unibox W2/Wiper Pak W3
užitek: víceúčelová utěrka Tork z netkané textilie v malé roli, 390 útržků, 38x32 cm
barva: šedá
materiál: netkaná textilie
počet vrstev: 1
délka: 148,20 m
průměr: 250 mm
balení: 1 ks

Tork průmyslová čisticí utěrka je dokonalou alternativou k hadrům nebo pronajímaným utěrkám. Její měkkost a flexibilita umožňuje čištění úzkých prostor a jemných předmětů bez poškrábání povrchu. Přesto je utěrka dostatečně odolná pro stírání oleje, mastnoty a nečistot a použitelná s většinou rozpouštědel. Lze ji používat v Tork stojanech na podlahu či nástěnných zásobnících, které jsou vymyšleny tak, aby zaručovaly bezpečnost a účinnost, a v Tork Maxi zásobníku na role se středovým odvíjením či zásobníku na kombi role se středovým odvíjením v boxu, které jsou navrženy pro dávkování jednou rukou.

  • Technologie exelCLEAN™ – pro rychlejší a profesionální výsledek čištění
  • Pevná struktura pro vynikající absorpci oleje a vody
  • Uspokojí vaše potřeby v oblasti čištění díky vhodnosti k používání v kombinaci s většinou rozpouštědel a čisticích prostředků
  • Utěrka bez obsahu silikonu je zárukou, že na povrchu neulpívají žádné zbytky

Související produkty: