Nilfisk MC 4M-180/740 XT vysokotlaký čistič (107146410)

Vaše cena:42 479 bez DPH

Dostupnost:Skladem u dodavatele

Kód položky: 1000001166

Více informací

Nový, jednoduchý a snadno použitelný vysokotlaký čistící stroj, pro profesionály se zvýšeným reálným mycím účinkem, vylepšeným čerpadlem a motorem. Je určen pro každodenní nasazení v rozsahu 2-3 hodiny. Může být používán vertikálně i horizontálně. Motor má vysokou účinnost a 1450 ot./min, čerpadlo má mosaznou hlavu a 3 keramikou potažené písty. Má nový systém uložení pistole, který zjednodušuje manipulaci a transport. Inovativní pěnový nástavec ve standardní výbavě má vyšší účinek pěny při použití běžného nízkotlakého nástřiku - není třeba regulovat tlak na trysce. Díky odstranění integrovaného injektoru máte vyšší tlak na trysce o 15-20% - to přináší zkrácení času na potřebné umytí a tedy snižuje Vaše náklady. Vhodný na mytí strojů, nástrojů, fasád, ve stavebnictví, na lehčí úkoly v zemědělství, lehké mytí nebo předmytí v autoservisech a automyčkách, mytí bazénů a venkovních teras, apod. Výměna oleje se doporučuje provést vždy po 200 provozních hodinách. Standartní výbava: vysokotlaká hadice 15m, naviják hadice, pistole ERGO 2000, vstupní spojka gardena, nástavec s tryskou 4v1, pěnový nástavec s nádobou 2,5l na detergent.

Dále v kategorii:Vysokotlaké čistící stroje studenovodní

Parametry

napětí: 400V
příkon : 4000W
tlak čerpadla: 180bar
čerpadlo: 1450ot./min.
průtok vody max. / min: 740 - 660l/hod
počet pístů : 3 (pokeramitované)
maximální teplota vstupní vody: 60°C
velikost trysky: 0370
nádoba na čistící prostředek: 2,5l
přívodní kabel: 5m
délka vysokotlaké hadice: 15m
rozměry: 394 x 391 x 955mm
hmotnost: 38kg

Popis stroje

Nový, jednoduchý a snadno použitelný vysokotlaký čistící stroj, pro profesionály se zvýšeným reálným mycím účinkem, vylepšeným čerpadlem a motorem. Je určen pro každodenní nasazení v rozsahu 2-3 hodiny. Může být používán vertikálně i horizontálně. Motor má vysokou účinnost a 1450 ot./min, čerpadlo má mosaznou hlavu a 3 keramikou potažené písty. Má nový systém uložení pistole, který zjednodušuje manipulaci a transport. Inovativní pěnový nástavec ve standardní výbavě má vyšší účinek pěny při použití běžného nízkotlakého nástřiku – není třeba regulovat tlak na trysce. Model je dostupný ve verzi i s navijákem VT hadice. Díky odstranění integrovaného injektoru máte vyšší tlak na trysce o 15-20% – to přináší zkrácení času na potřebné umytí a tedy snižuje Vaše náklady. Vhodný na mytí strojů, nástrojů, fasád, ve stavebnictví, na lehčí úkoly v zemědělství, lehké mytí nebo předmytí v autoservisech a automyčkách, mytí bazénů a venkovních teras, apod. Je vybaven nejnovějším ergonomickým příslušenstvím. K dispozici v jednofázovém i třífázovém provedení.

V ceně je stroj, 15m vysokotlaké hadice na navíjecím bubnu, stříkací nástavec 4v1 (rotační tryska + 3 další různé stříkací paprsky), pěnovací nástavec

 

Přednosti stroje

 • účinější čištění, tlak na trysce zvýšen o 15-20%
 • mosazná hlava čerpadla, keramikou potažené písty
 • snadná aplikace detergentu s vyšším účinkem díky externímu nástavci
 • optimální uložení příslušenství
 • nádoba na detergent 2,5 l
 • jednoduchá údržba a servis, výměna oleje bez složitého rozebírání
 • externí olejoznak
 • bohaté příslušensví
 • filtr vstupní vody s plochou 5000 mm2 již součástí stroje, snadno přístupný a čistitelný
 • velká pojezdová kola 250 mm
 • Ergo příslušenství

 

 

 

 

 

 

Související produkty: