Podlahový mycí stroj RUBY 48E - kabelový

Podlahový mycí stroj RUBY 48E - kabelový

Vaše cena:76 568 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 5000000317

Více informací

Podlahový čisticí stroj RUBY 48E je kvalitní a spolehlivý podlahový mycí stroj s pracovním záběrem 485 mm. Stroj je dodáván jako jednokartáčový (kartáč 19") vybavený semi pojezdem, tj. pojezd za pomocí rotace kartáče. Díky své kvalitě, robustnosti a kvalitnímu dílenskému zpracování je vhodný pro úklid všech typů podlah. Systém jednoho kartáče vytváří vynikající mycí účinek díky silnému rozrušování nečistot rotací kartáče. Díky optimálním otáčkám a promyšlené konstrukci se opotřebení kartáče projevuje velmi pomalu, často v řádu několika let používání (nízké provozní náklady). Parabolická sací lišta zajišťuje vynikající odsávání nečistot z povrchu. Mycí stroj je vhodný pro úklid Vaší firmy, školy, hotelu, výrobního závodu nebo pro skladovací halu, své uplatnění najde i do náročných průmyslových objektů.

Dále v kategorii:Podlahové mycí stroje - automatyPodlahové mycí stroje - automaty ručně vedené - kabelové

Parametry

mycí záběr: 485mm
šířka odsávací lišty: 770mm
plošný výkon: 1700m2/h
napětí: 230V
počet / typ kartáčů: 1-diskový
přítlak kartáčů: 25kg
celkový příkon stroje: 1 200W
objem nádoby na čistou / špinavou vodu: 40 / 45l
typ pojezdu: semi - automat
rozměry (d x š x v): 1 195 x 770 x 1 053mm
hmotnost: 70kg
automatické vypnutí kartáče a přívodu vody: ano

Na uvedený stroj probíhá akční prodej. Pro zpracování konkrétní cenové nabídky nás prosím kontaktujte.

 

RUBY 48E je kvalitní a spolehlivý podlahový mycí stroj s pracovním záběrem 485 mm. Stroj je dodáván jako jednokartáčový (kartáč 19") vybavený semi pojezdem, tj. pojezd za pomocí rotace kartáče. Díky své kvalitě, robustnosti a kvalitnímu dílenskému zpracování je vhodný pro úklid všech typů podlah. Systém jednoho kartáče vytváří vynikající mycí účinek díky silnému rozrušování nečistot rotací kartáče. Díky optimálním otáčkám a promyšlené konstrukci se opotřebení kartáče projevuje velmi pomalu, často v řádu několika let používání (nízké provozní náklady). Parabolická sací lišta zajišťuje vynikající odsávání nečistot z povrchu.

Mycí stroj je vhodný pro úklid Vaší firmy, školy, hotelu, výrobního závodu nebo pro skladovací halu, své uplatnění najde i do náročných průmyslových objektů.

 

V ceně stroje je stírací lišta, PPL kartáč, el. kabel 20m.

 

Související produkty: