Podlahový mycí stroj se sedící obsluhou CLS KILO 612 - bateriový

Podlahový mycí stroj se sedící obsluhou RCM KILO 612 - bateriový

Vaše cena:197 755 bez DPH

Dostupnost:Na objednávku

Kód položky: 4000001114

Více informací

Podlahový čisticí stroj KILO 612 je náš nejkompaktnější podlahový mycí stroj se sedící obsluhou. Je to kvalitní, robustní, jednoduchý a spolehlivý podlahový mycí stroj s pracovním záběrem 61 cm a stírací lištou pod strojem. Umístění stírací lišty umožňuje snadné manévrování i ve stísněných podmínkách a vždy dokonale odsátý čistící roztok z podlahy. Stroj je dodáván ve verzi se dvěma kartáči a pohonem na baterii 24V.

Dále v kategorii:Podlahové mycí stroje - automaty se sedící obsluhou

Parametry

mycí záběr: 612mm
šířka odsávací lišty: 770mm
plošný výkon: 2 745m2/h
napětí: 24V
počet / typ kartáčů: 2 diskové
přítlak kartáčů: 25kg
celkový příkon stroje: 1 200W
objem nádoby na čistou / špinavou vodu: 65 / 65l
typ pojezdu: trakční motor
rozměry (d x š x v): 1 340 x 770 x 1 130mm
hmotnost: 257 (včetně baterie)kg

Na uvedený stroj probíhá akční prodej. Pro zpracování konkrétní cenové nabídky nás prosím kontaktujte

 

 

video - www.youtube.com/embed/Wm7nP

V ceně stroje je stírací lišta, PPL kartáče, 2x 12V baterie a nabíječka.

 

Popis

Podlahový čisticí stroj KILO 612 je náš nejkompaktnější podlahový mycí stroj se sedící obsluhou. Je to kvalitní, robustní, jednoduchý a spolehlivý podlahový mycí stroj s pracovním záběrem 61 cm a stírací lištou pod strojem. Umístění stírací lišty umožňuje snadné manévrování i ve stísněných podmínkách a vždy dokonale odsátý čistící roztok z podlahy. Stroj je dodáván ve verzi se dvěma kartáči a pohonem na baterii 24V. Díky svým kompaktním rozměrům je výborným
pomocníkem v také běžných provozních prostorách (projede zárubní šířky 80cm bez nutnosti sundat sací lištu) a současně díky plošnému výkonu a pojezdové rychlosti 5 km/hod má i nadprůměrný plošný výkon pro mytí skladů, výroben, montoven, parkovacích garáží, atp. Je vhodný pro úklid všech typů podlah mimo extrémně drsné a rozbité podlahy. Kartáče zajišťují kvalitní mycí účinek a parabolická lišta dokonale odsává nečistoty z povrchu. Mycí stroj je vhodný pro úklid Vaší firmy, garáží, výrobního závodu, pro menší skladovací halu nebo menší obchodní centra. Standardně je dodáván elektromagnetický ventil zastavující vodu při zastavení stroje, plná automatika ovládání stroje, informační displej v zorném poli obsluhy a ovládání jedním tlačítkem.

Stroj je možné vybavit touto dodatečnou výbavou:

  • abrasivní kartáč Tynex – pro čištění velmi znečištěných podlah včetně letitých nánosů
  • mixovaný kartáč Mischia – pro sportovních povrchů a povrchů s rozdílnou strukturou
  • kartáč PPL – pro čištění všech druhů podlah
  • unašeč padů – pro čištění hladkých podlah za pomocí padu (lité podlahy, dřevěné podlahy, PVC podlahy)
  • dále pak výstražným blikacím světlem, dávkovacím systémem čisticího prostředku „Detersaver“, posuvným sedadlem obsluhy, vestavěnou nabíječkou, polyuretanovými stíracími gumami atp.


Palubní deska je přehledná, přímo na volantu. Poskytuje tak obsluze perfektní výhled jak na čištěnou plochu tak současně na všechny ovládací prvky stroje.
LED displej předává obsluze všechny důležité informace. Stroj může být ovládán pouze jedním tlačítkem. Nastavitelné je množství čisticího prostředku, rychlost jízdy, chod vpřed/vzad, ECO režim s možností prodloužení doby použití.


Perfektní přístup k nádržím stroje KILO je možný pouhým odklopením horního krytu pod sedadlem obsluhy. V nádrži je umístěn separátor hrubých nečistot, který odděluje hrubé nečistoty od odsátého čisticího roztoku. Nádoba tvaru pravidelného kvádru s hladkou vnitřní stěnou se perfektně čistí a větrá.
Nádrž má špičkový objem 65l.


Baterie jsou umístěny nad zadní nápravou. Stroj má díky tomu skvěle rozloženou váhu na všechna tři kola a velmi nízké těžiště. Baterie umístěné na „vozíčku“ lze elegantně vytáhnout pomocí táhla po odklopení zadního kovového krytu. Nabíjení probíhá přes samostatný konektor umístěným na plášti stroje, umístěn je mezi nádrží a sloupkem řízení.

Kartáčová hlava je celokovová, na obou bocích jsou gumové kryty zabraňující stříkání čistícího roztoku mimo kartáče. Kartáčová hlava je chráněna masivními nárazovými válečky. Pohon kartáčů je zcela bezúdržbový.

Související produkty: