• Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC
  • Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC
  • Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC
  • Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC
Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC

Průmyslový vysavač prachu a tekutin Nilfisk ATTIX 33-2L IC s oklepem filtru

Vaše cena:14 662 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 1000001360

Více informací

Průmyslový vysavač Nilfisk ATTIX 33-2L IC s plastovou nádobou určený pro práce v průmyslu, kovovýrobě a řemeslnictví. Je to všestranně použitelný vysavač s nízkou hlučností. Pro vysávání jemného prachu, s pneumatickým čištěním filtru a navíc sadou příslušenství.

Dále v kategorii:Vysavače s oklepem

Parametry

výkon motoru: 1 200W
podtlak: 250mbar
sací výkon: 4 500l/min
hlučnost: 60dB (A)
objem nádoby: 30l
objem sáčku: 25l
přívodní kabel: 7,5m
rozměry: 565 x 385 x 520mm
hmotnost: 14,5kg

Průmyslový vysavač ATTIX 33-2L IC s plastovou nádobou určený pro práce v průmyslu a řemeslnictví. Je to všestranně použitelný vysavač s velmi nízkou hlučností. Vyznačuje se kompaktními rozměry, excelentním sacím výkonem a vynikající filtrací. S vysavačem lze vysávat jak suché tak i vlhké nečistoty, neublíží mu ani velmi jemný prach (z betonu, ze sádrokartonu, obilný prach, atp.). Má omyvatelný PET-vlies filtr vhodný pro vysávání prachu i kapalin s vysoce účinným pneumatickým oklepem filtru "InfiniClean". Plně automatický systém se postará o cyklické čištění filtru během několika sekund bez nutnosti přerušení práce. Vysavač je možno použít i jako bezsáčkový. Vysavač je vybaven zásuvkou pro připojení externích zařízení jako např. ručního elektrického nářadí až do příkonu 2,4 kW. Taktéž je vybaven elektronickou regulací výkonu sacího motoru přímo na ovládacím panelu vysavače. Je to ideální volba pro práce v dílně, v průmyslu, pro úklidové firmy nebo ve stavebnictví, zkrátka všude tam kde potřebujete dlouho pracovat bez nutnosti častého vysypávání obsahu odpadní nádoby či neustálého čištění filtru.

Standardní příslušenství: sací hadice 3,5m, sací trubky kovové 2 ks, filtrační vložka PET-vlies Nano, podlahová hubice 300 mm, redukce pro připojení ručního elektrického nářadí, štěrbinová hubice, odpadní plastový sáček.

Související produkty:

Přílohy