• Vysavač prachu a tekutin 903 PWD
Vysavač prachu a tekutin 903 PWD

Vysavač prachu a tekutin 903 WD

Vaše cena:17 403 bez DPH

Dostupnost:Skladem u dodavatele

Kód položky: BO10100023

Více informací

Průmyslový vysavač 903 WD je kvalitní vysoce výkonný vysavač s robustní konstrukcí určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot. Odolná nádoba z vysoce kvalitního plastu (polypropylen), výpustní hadice, robustní podvozek a tři sací motory Vám poskytnout perfektní výkon pro různé aplikace vysávání.

Dále v kategorii:Průmyslové vysavačeVysavače prachu a tekutin

Parametry

napětí: 230V
délka hadice: 3,5m
výkon motoru: 3 000W
délka přívodního kabelu: 7,2m
sací výkon : 215mBar
průměr příslušenství: 38mm
použití: mokré a suché nečistoty
sací motor: 3 x 1000W
objem nádoby: 70l
provedení nádoby (materiál): PPL

Vysavač 903 PWD je vhodný pro vysávání prachu a tekutin. Tři vysoce výkonné sací motory s dlouhou životností o jednotlivém výkonu 1000 W jsou zárukou nejlepšího výkonu pro odsávání nečistot.

Vysavač 903 PWD je vybaven 90 litrovou nádobou z vysoce odolného polypropylenu, která je osazena dvěmi otočnými kolečky zapuštěnými do přední části nádrže a dvěmi zadními velkými pojezdovými koly uchyceními na kovové ose. Kovové madlo Vám usnadní práci s vysavačem a zajistí rychlé a jednoduché přesouvání vysavače z místa na místo. 

Hlava vysavače 903 PWD je vybavena madlem pro snadné odejmutí hlavy vysavače. Hlava vysavače na nasazena na nádobu a zajištěna odolnými kovovými klipsnami pro snadné otevírání a dlouhou životnost

Vysavač Bohman PWD je kvalitní průmyslový vysavač s vysokým výkonem odsávání, robustní konstrukcí, kvalitním příslušenstvím již v ceně a rozsáhlým volitelným příslušenství, které z Vašeho vysavače udělá tohoto nejlepšího pomocníka. Vysavač 903 PWD je velice oblíbený mezi stavebními firmami, v automobilovém průmyslu (servisy), mezi úklidovými firmami, ve zdravotnictví a chemickém průmyslu. PPL nádoba je odolná vůči chemikáliím. 

Související produkty: