Vysavač prachu a tekutin Viper LSU 375

Vysavač prachu a tekutin Viper LSU 375

Vaše cena:15 649 bez DPH

Dostupnost:Na objednávku

Kód položky: 50000140

Více informací

Robustní profi vysavač na prach a tekutiny. Velice snadno vysává veškeré nečistoty, je snadno ovladatelný s optimálním sacím výkonem tří sacích motorů. Vysavač LSU 375 má objem nádoby 75 litrů a kvalitní nádobu z nerez oceli. Vhodný zejména pro vysávání vody, při vysávání běžného prachu doporučujeme použít s nylonovým vakem.

Dále v kategorii:Vysavače prachu a tekutin

Parametry

výkon motoru: 3 000W
podtlak: 228mbar
sací výkon: 3 540l/min
hlučnost: 79dB (A)
objem nádoby: 75l
délka sací hadice : 2,7m
přívodní kabel: 8m
rozměry (d x š x v): 634 x 586 x 989mm
hmotnost: 28kg

Robustní profi vysavač na prach a tekutiny. Velice snadno vysává veškeré nečistoty, je snadno ovladatelný s optimálním sacím výkonem tří sacích motorů. Vysavač LSU 375 má objem nádoby 75 litrů a kvalitní nádobu z nerez oceli. Vhodný zejména pro vysávání vody, při vysávání běžného prachu doporučujeme použít s nylonovým vakem. Vysavač má vypouštěcí hadici díky které můžete odpadní nádobu snadno vyprázdnit bez nutnosti oddělání motorové části. Je vhodný pro drobné řemeslníky, úklidové firmy, wellness, lázně a plavecké stadiony. Možno dodat na vyžádání i s plastovou nádobou, která je vysoce odolná chemikáliím. Provoz bez filtračních sáčků. Kovová nádoba je odolná mechanickému poškození a vyšším teplotám odsávaných nečistot.

Standardní příslušenství pr. 38 mm:
kulatý kartáč, štěrbinová hubice, hubice na vodu, hubice na prach, hadice 2,7 m, trubice nerez zahnuté 2 ks, filtrační vak.

Související produkty: