• Vysavač prachu Floorpul MELODY II HEPA
Vysavač prachu Floorpul MELODY FP

Vysavač prachu Floorpul MELODY FP

Vaše cena:3 800 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: 5000000520

Více informací

MELODY PF je malý kompaktní vysavač prachu s nízkou hlučností a váhou. Jeho velkou předností je vysoký sací výkon, snadná výměna filtračních sáčků, vysoká stabilita při práci díky nízkému těžišti a v neposlední řadě velmi nízká úroveň akustického hluku.Vysavač se snadno se přenáší a skladuje. Má dostatečně velké odpadní sáčky, absolutní filtr HEPA a vzduchový výstupní filtr. Je vhodný pro kanceláře, hotely, ubytovny a úklidové firmy. Je určen pouze pro vysávání suchého prachu. Standardní příslušenství: sací hadice, sací trubky kovové chromové, štěrbinová hubice, podlahová hubice, kartáčková hubice, 1ks papírového sáčku, HEPA filtr.

Dále v kategorii:Vysavače prachu

Parametry

výkon motoru: 900W
podtlak: 250mbar
sací výkon: 48l/s
hlučnost: 64dB (A)
objem nádoby: 12l
objem sáčku: 10l
délka sací hadice : 2m
přívodní kabel: 10m
rozměry (d x š x v): 400 x 330 x 400mm
hmotnost: 7kg

MELODY je malý kompaktní vysavač prachu s nízkou hlučností a váhou. Jeho velkou předností je vysoký sací výkon, snadná výměna filtračních sáčků, vysoká stabilita při práci díky nízkému těžišti a v neposlední řadě velmi nízká úroveň akustického hluku.Vysavač se snadno se přenáší a skladuje. Má dostatečně velké odpadní sáčky, absolutní filtr HEPA a vzduchový výstupní filtr. Je vhodný pro kanceláře, hotely, ubytovny a úklidové firmy. Je určen pouze pro vysávání suchého prachu.

Standardní příslušenství: sací hadice, sací trubky kovové chromové, štěrbinová hubice, podlahová hubice, kartáčková hubice, 1ks papírového sáčku, HEPA filtr.

 

Související produkty: