Vysokotlaký čistič Nilfisk CORE 130-6 POWER CONTROL CAR WASH

Vysokotlaký čistič Nilfisk CORE 130-6 POWER CONTROL CAR WASH

Vaše cena:5 485 bez DPH

Dostupnost:Na objednávku

Kód položky: 128471260

Více informací

Nilfisk CORE 130-6 POWERCONTROL CAR WASH vysokotlaký čistič pro hobby použití s technologií PowerControl pro nastavitelný pracovní tlak. Stroj je vybaven automatickým zastavením chodu čerpadla pokud se přestanete pracovat (vypnete spoušť stříkací pistole), má spolehlivé celokovové čerpadlo s dlouhou životností, které poskytuje sílu k čištění všeho - od citlivých povrchů až pro čištění hrubě znečištěných ploch.

Dále v kategorii:Vysokotlaké čistící stroje hobby pro dům a zahraduVysokotlaké čistící stroje studenovodní

Parametry

napětí: 230V
příkon : 1 500W
tlak čerpadla: 130bar
průtok vody max. / min: 324 - 462l/hod
maximální teplota vstupní vody: 40°C
přívodní kabel: 5m
délka vysokotlaké hadice: 6m
hmotnost: 6,6kg

Popis

Nilfisk CORE 130-6 POWERCONTROL CAR WASH vysokotlaký čistič pro hobby použití s technologií PowerControl pro nastavitelný pracovní tlak. Stroj je vybaven automatickým zastavením chodu čerpadla pokud se přestanete pracovat (vypnete spoušť stříkací pistole), má spolehlivé celokovové čerpadlo s dlouhou životností, které poskytuje sílu k čištění všeho - od citlivých povrchů až pro čištění hrubě znečištěných ploch. Stroj myje nečistotu rychlostí až 35 m2 / hodinu. Hadici a příslušenství lze snadno a přehledně umístit do držáků na rámu stroje, nic se tak neztratí a je vždy po ruce.

Vybavení (viz. vyobrazení) je standardní výbavou: hadice 6m, stříkací pistole G1, stříkací nástavec G2, napěnovávací nástavec, mycí kartáče, rotační tryska, plochá tryska, úhlová tryska pro mytí podvozku.

 

Související produkty: