• Vysokotlaký čistič  Nilfisk CORE 140-6 POWER CONTROL
  • Vysokotlaký čistič  Nilfisk CORE 140-6 POWER CONTROL
  • Vysokotlaký čistič  Nilfisk CORE 140-6 POWER CONTROL
  • Vysokotlaký čistič  Nilfisk CORE 140-6 POWER CONTROL
  • Vysokotlaký čistič  Nilfisk CORE 140-6 POWER CONTROL
Vysokotlaký čistič  Nilfisk CORE 140-6 POWER CONTROL

Vysokotlaký čistič Nilfisk CORE 140-6 POWER CONTROL

Vaše cena:5 485 bez DPH

Dostupnost:Na objednávku

Kód položky: 128471263

Více informací

Nilfisk CORE 140-6 POWERCONTROL HOME vysokotlaký čistič pro hobby použití s technologií PowerControl pro nastavitelný pracovní tlak. Stroj je vybaven automatickým zastavením chodu čerpadla pokud se přestanete pracovat (vypnete spoušť stříkací pistole), má spolehlivé celokovové čerpadlo s dlouhou životností, které poskytuje sílu k čištění všeho - od citlivých povrchů až pro čištění hrubě znečištěných ploch. Stroj myje nečistotu rychlostí až 35 m2 / hodinu. Hadici a příslušenství lze snadno a přehledně umístit do držáků na rámu stroje, nic se tak neztratí a je vždy po ruce.

Dále v kategorii:Vysokotlaké čistící stroje hobby pro dům a zahraduVysokotlaké čistící stroje studenovodní

Parametry

napětí: 230V
příkon : 1 800W
tlak čerpadla: 140bar
průtok vody max. / min: 348 - 474l/hod
maximální teplota vstupní vody: 40°C
přívodní kabel: 5m
délka vysokotlaké hadice: 6m
hmotnost: 8,7kg

Popis

Nilfisk CORE 140-6 POWERCONTROL HOME vysokotlaký čistič pro hobby použití s technologií PowerControl pro nastavitelný pracovní tlak.

Stroj je vybaven automatickým zastavením chodu čerpadla pokud se přestanete pracovat (vypnete spoušť stříkací pistole), má spolehlivé celokovové čerpadlo s dlouhou životností, které poskytuje sílu k čištění všeho - od citlivých povrchů až pro čištění hrubě znečištěných ploch.

Stroj myje nečistotu rychlostí až 35 m2 / hodinu. Hadici a příslušenství lze snadno a přehledně umístit do držáků na rámu stroje, nic se tak neztratí a je vždy po ruce.

Vybavení (viz. vyobrazení) je standardní výbavou: vysokotlká hadice 6m, stříkací pistole G3, stříkací nástavec G3, napěnovávací nástavec, rotační tryska, plochá tryska.

S tímto vysokotlakým čističem o tlaku 140 bar můžete rychle vyčistit zahradní nábytek, nářadí, jízdní kola a auta. Pracovní tlak je nastavitelný ve 3 polohách a můžete jej snadno nastavit na samotném zařízení. 

 

Související produkty: