Vysokotlaký čistič Nilfisk E 145.4-9 X-TRA

Vysokotlaký čistič Nilfisk E 145.4-9 X-TRA

Vaše cena:10 177 bez DPH

Dostupnost:Na objednávku

Kód položky: 128471185

Více informací

Vysokotlaký čistič E 145.4-9 X-TRA je stroj, který nabízí vysoký výkon, kvalitní uživatelský komfort a flexibilitu. Je představitelem poloprofesionálních vysokotlakých strojů pro hobby účely, který disponuje vynikajícím výkonem a odolností. Konstrukce i technické zpracování tohoto modelu umožňuje jeho použití i při náročnějších úkonech - např. mytí terénních vozů, renovace venkovních dlažeb a čištění fasád. Hadicové otočné rychlospojky pro zamezení kroucení hadic a pro snadné odpojování příslušenství ve standardní výbavě.

Dále v kategorii:Vysokotlaké čistící stroje hobby pro dům a zahraduVysokotlaké čistící stroje studenovodní

Parametry

napětí: 230V
příkon : 2 100W
tlak čerpadla: 145bar
průtok vody max. / min: 500 - 450l/hod
maximální teplota vstupní vody: 60°C
přívodní kabel: 5m
délka vysokotlaké hadice: 9m
rozměry: 345 x 395 x 900mm
hmotnost: 18,6kg

Vysokotlaký čistič E 145.4-9 X-TRA je stroj, který nabízí vysoký výkon, kvalitní uživatelský komfort a flexibilitu. Je představitelem poloprofesionálních vysokotlakých strojů pro hobby účely, který disponuje vynikajícím výkonem a odolností. Konstrukce i technické zpracování tohoto modelu umožňuje jeho použití i při náročnějších úkonech - např. mytí terénních vozů, renovace venkovních dlažeb a čištění fasád. Hadicové otočné rychlospojky pro zamezení kroucení hadic a pro snadné odpojování příslušenství ve standardní výbavě. Tento model disponuje robustním integrovaným podvozkem pro ještě lepší manipulaci. Kvalitu a vysokou životnost dokládá celokovové čerpadlo a indukční (bezuhlíkový) elektromotor. Vysokotlaký čistič lze využít pro celou řadu různých úkonů - např. mytí aut, kol a zahradní techniky, lze s ním čistit i dlažbu na chodnících nebo fasádu domu.

Standartní výbava: naviják vysokotlaké hadice s VT hadicí 9m, tryska s bodovým paprskem, tryska s rotačním paprskem, pěnový nástavec, jehla na čištění trysek

Související produkty: