Kartáče

AAA

Počet nalezených produktů: 71

Malý kartáč s rukojetí, střední, 260 mm

Malý a lehký kartáč s širokým tělem a ergonomicky prohnutou rukojetí. Jeho design prodlužuje vzdálenost pracovníkovy ruky od čištěného povrchu a snižuje tak riziko úrazu. Vhodný pro čištění malých ploch, stolů, hrnců, krájecích prkének apod.

95 bez DPH

Malý ruční kartáč

Malý efektivní kartáč pro všestranné použití. Vhodný pro drhnutí stolů, pracovních desek a krájecích prkének. Je vyvinut pro osoby s menší rukou, pro které je kartáč 3890 příliš velký. Je vybaven otvorem pro zavěšení, případně upevnění řetízku.

161 bez DPH

Ruční kartáč kulatý, tvrdý

Kruhový ruční kartáč s tvrdými vlákny je vynikající pro čištění kbelíků, menších nádob a vnitřků strojů s přístupným otvorem jen o velikosti ruky. Je skvělý pro čištění hranatých nádob a přepravek, neboť šikmo posazená vlákna vyčistí i rohy. Tvar kar ...

272 bez DPH

Ruční kartáč, tvrdý, 200 mm

Víceúčelový kartáč s tvrdými, šikmo posazenými vlákny usnadňuje drhnutí stolů, dopravníkových pásů, krájecích prkének, kbelíků, velkých mís a zařízení, kde je nutné dosáhnout do rohů.

241 bez DPH

Ruční kartáč XL, velmi tvrdý, 250 mm

Víceúčelový kartáč s velmi tvrdými, šikmo posazenými vlákny. Usnadňuje drhnutí stolů, dopravníkových pásů, prkének, kbelíků, velkých mís a zařízení, kde je potřeba dosáhnout do rohů. Jedná se o širší verzi kartáče 3890.

373 bez DPH

Ruční kartáč, 330 mm, měkký

Ergonomický ruční kartáč s třepenými konci vláken. Vhodný pro čištění stolů, pracovních desek a zařízení. Třepená vlákna udrží velké množství vody, což zaručuje skvělý mycí účinek.

342 bez DPH

Ruční kartáč, 330 mm, tvrdý

Univerzální pevný kartáč vhodný pro každou práci od čištění stolů po čištění připálených hrnců a pánví, či pro čištění strojů a zařízení. Pod úhlem připevněná vlákna umožňují snadnější čištění v rozích.

342 bez DPH

Kartáč s dlouhou rukojetí, střední

Dlouhá rukojeť tohoto kartáče uživateli umožňuje čištění těžko přístupných míst. Šikmo posazená středně tvrdá vlákna jsou dostatečně jemná pro vytvoření mycího účinku. Vhodný pro mytí myček, hlubokých kbelíků, kontejnerů a trubek.

251 bez DPH

Ruční kartáč na masové mlýnky, bílý

Kartáč pro čištění nářezových strojů, kráječů i mlýnků na maso. Úzká řada štětin dokonale zapadá do úzkých prostor. Ochrana rukou chrání ruku uživatele před pořezáním během procesu čištění. Jen v bílé variantě.

376 bez DPH

Kartáč s dlouhou rukojetí, tvrdý

Dlouhá rukojeť tohoto kartáče uživateli umožňuje čištění těžko přístupných míst. Šikmo posazená tvrdá vlákna dobře drhnou i vzdálenější místa. Vhodný pro čištění vzdálenějších částí strojů, hlubokých kbelíků, nádrží, trubek a všech míst vyžadujících ...

251 bez DPH

Ruční kartáč s krátkou rukojetí, střední

Jeden z nejpoužívanějších kartáčů řady Vikan. Kartáč s pohodlným úchytem umožňujícím dlouho trvající práci. Středně tvrdá vlákna dobře čistí. Je vhodný pro použití na všech typech nářadí, stolů a stěn. Úchop je možný a pohodlný jak na rukojeti, tak p ...

203 bez DPH

Ruční kartáč s krátkou rukojetí, tvrdý

Jeden z nejpoužívanějších kartáčů řady Vikan. Kartáč s pohodlným úchytem umožňujícím dlouho trvající práci. Tvrdá vlákna dobře čistí. Je vhodný pro použití na všech typech nářadí, stolů a stěn. Úchop je možný a pohodlný jak na rukojeti, tak přímo na ...

203 bez DPH

Ruční kartáč s krátkou rukojetí, měkký

Kartáč pro mytí ve velmi citlivých oblastech, jako je např. mytí skla, nerezové oceli a plexiskla. Při namáčení v kbelíku třepená vlákna zadrží velké množství čisticího roztoku, což umožňuje snadné a jemné mytí. Úchop je možný a pohodlný jak na ruko ...

203 bez DPH

Úzký kartáč s rukojetí, tvrdý, 300 mm

Velmi tvrdá vlákna tohoto kartáče jsou vhodná pro čištění odolných nečistot v úzkých prostorách, např. u dopravníkových pásů, gumových těsnění ledniček a mrazákům, spár apod. Výborný také při kuchání ryb.

86 bez DPH

Kartáč na nádobí, střední

Šikmo umístěná vlákna kartáče sahají perfektně až do rohů. Malou škrabkou na špičce lze snadno odstranit odolné nečistoty. Prodloužená zahnutá rukojeť podporuje rychlé a efektivní čištění, uživatelova paže a ruka jsou v ergonomicky správné pozici.

85 bez DPH

Malý kartáč na nádobí

Kartáč s úzkou a malou hlavou, vhodný k čištění malých ploch, nádobí a úzkých prostor. Vyšší úhel, pod kterým je zahnutá násada, podporuje rychlé a efektivní čištění díky ergonomicky správné poloze ruky a paže.

74 bez DPH

Kartáč s kovovým vláknem, tvrdý, bílý

Univerzální kartáč vhodný pro odstraňování nečistot ze zatavovacích strojů a jiných balících zařízení. Je ideální pro čištění grilů a pánví, zatímco jsou ještě teplé. Jen v bílé variantě.

439 bez DPH

Malý kompaktní ruční kartáč

Malý kompaktní ruční kartáč vhodný pro čištění kolem těsnění, pryžových pásů a kloubů u strojů a zařízení. Lze využít všude tam, kde je nedostatek místa pro manipulaci.

112 bez DPH

Ruční kartáč, měkký

Dlouhý úzký kartáč bez rukojeti, ideální pro smetání na velkých plochách (stoly, zařízení). Měkká vlákna jsou určena pro smetání suchých jemných částic, např. prachu, mouky, moučkového cukru apod. z velkých ploch. Výběr tohoto kartáče na smetání ze s ...

276 bez DPH

Ruční smeták, měkký

Smetáček s hladkou a ergonomicky tvarovanou rukojetí. Měkká vlákna jsou určena pro smetání suchých, jemných částic, např. prachu, mouky, moučkového cukru. Také vhodný jako smetáček na podlahy, vhodný pro použití s ​​lopatkou 5660.

214 bez DPH

Kartáč na drhnutí, tvrdý, bílý

Kartáč na čištění grilů nebo vyhřívaných ploch. Má vynikající účinek při drhnutí. Doporučené použití s krátkou násadou 2934. Vlákna jsou vyrobena z pevného polypropylenu.

761 bez DPH