• Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO - Kávové zrna - interiérová vůně
Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Kávové zrna - interiérová vůně

Vůně do elektronického osvěžovače HYSCENT SOLO a DUAL - Kávové zrna - interiérová vůně

Vaše cena:325 bez DPH

Dostupnost:Skladem

Kód položky: KAVOVE/ZRNA

Více informací

Vůně Kávová zrna je velice silná, která je vhodná pro kombinace s jinými vůněmi. Například s vůní Vanilka nebo Skořice/jablko. Exkluzivní vůně vyrobená z esenciálních přírodních olejů "Kávové zrno"

Dále v kategorii:Náplně do elektronických osvěžovačů

Parametry

intenzita: vysoká
výdrž: 30 dní

Využitelnost vůní

Hotely, restaurace a kavárny, obchodní prostory, kancelářské a zasedací místnosti, veřejné prostory, ordinace, nemocnice, domovy pro seniory a dále…..


Doporučené a osvědčené tipy:

Vstupní hala/recepce - Crisp linen (Svěží prádlo) jako základní vůně, vhodné doplnění o Pomegranate (Granátové jablko), Sweet mango (Sladké mango), Crushed petals (Drcené okvětní lístky).

Kavárny - oblíbená kombinace, i pro podporu chuti k jídlu, je Coffee bean (Kávové zrno) + Warm vanilla (Teplá vanilka) nebo Ceyllon cinnamon (Skořice).

Chodby - Crisp linen (Svěží prádlo) jako základní vůně, doplněná může být o Lavender fields (Levandulová louka). Příjemná kombinace je také Sweet mango (Sladké mango) + Lemon and basil (Citrón a bazalka). 

Pokoje - Crisp linen (Svěží prádlo). Crushed petals (Drcené okvětní lístky) je velice příjemná jemná květinová vůně nebo Lavender fields (Levandulová louka).

Toalety - zde doporučujeme vůni Thai lemongrass (Thajská citrónová tráva), Citrus harvest (Citrusová sklizeň), Pacific waves (Pacifické vlny) nebo Coastal winds (Pobřežní vánek).

Vůně Crisp linen (Svěží prádlo) se často opakuje a to proto, že se vyznačuje takzvanou "pokojovou nebo ložní čistotou" nikoliv specifickou svěžestí, která je potřebná na toaletách.

Související produkty: